Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lenyeltem? (kérdés túl rövid...

Lenyeltem? (kérdés túl rövid magyarázat hosszú :D )

Figyelt kérdés
Van kivehetős -éjszakaki- fogszabim. az alsót lehetséges hogy lenyeltem?? reggel nem volt bennt a számban.nagyon sürgős! na és persze nagyon fáj a hasam!
2011. aug. 22. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Mekkora volt egyáltalán? De ha orvoshoz mész, egyröntgenfelvétel eldönteni a kérdést.
2011. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Háát ha nincs a párnán, és a tartókájában sem, akkor lehetséges...
2011. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nem nyelhetted le, ahhoz túl nagy
2011. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenyelted. Az nem lehet annyira pici, hogy le tudd nyelni...Amugy még fordult elő, hogy kiesett és reggel találtad meg? Ha nem találod, és tényleg le lehet nyelni, akkor fordulj orvoshoz, de szerintem ha lenyelted volna felébredtél volna, tehát pici az esélye...! A hasad más okok miatt is fájhat...
2011. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
még.lécci.köszi
2011. aug. 22. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs az agyadba,alatta, matrac oldalaba beszorulva,valahol elbujva?Nem keltel veletlen fel az ejjel,es valahova kitetted,csak nem emlekszel?
2011. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2011. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szerintem bezárt.valószínű lenyeltem mert érzek valami keményet a hasamban! köszi azért de még várok hogy valaki adna tanácsot mert nem tudom mit csináljak! :((((! rossz érzés ám hogy tudom van valami a hasamban amiről nem tudok!írjatok még lécci.szerintem egyáltalán nem kizárt mert emlékszem hogy betettem de arra nem hogy kivettem volna valahol,pedig arra emlékeznék. tehát A terv: lenyeltem. B: ellopták! C a dobozában! Ha valaki megtalálná valaki más szájában kérem jelentkezzen itt a gyakorikérdések.hu-n!!! előre is köszi ismét . nagyon 2ségbe vagyok esve. :'( mit mondok a szüleimnek?!! :(((((
2011. aug. 22. 19:47
 9/12 A kérdező kommentje:
hála nektek a dobozában volt :DDDDDDDD köszönöm a nagyon sok segítséget, az együttműködést ! köszönöm!!!!!! KÖSZI!!!!!!! (L)
2011. aug. 23. 03:58
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy. :D
2011. aug. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!