Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mitől lehet? (kérdés rövid...

Ez mitől lehet? (kérdés rövid magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés

ugyebár 32 fogunk van de még nem nőttek ki a bölcsi fogaim! vagyis 28 fognak kéne lennie! de nekem csak 27 van és egyszer még régen volt egy nagy dudor az ínyemben de nem foglalkoztam vele!

aztán rá pá évre elkezdett keményedni és csak nőtt és nőtt! és kinőtt egy fog az ínyembe a fölső fogsorom fölé!! de nem zavar és nem fáj csak idegesít hogy az most mér ott van??


2010. okt. 20. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát kérlek, kinőtt a fogad. Gondolom, nem volt helye másutt kinőni. Lehet, hogy koraszülött voltál, és keskeny az állkapcsod, vagy ilyesmi, nekem sem nőtt ki minden fogam, 28 van, a többi négy már nem fog szerintem.
2010. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe fognám magam, elmennék a dokimhoz és kérnék szájsebészerte beutalót és gyorsan kiműttetném. Ha növésben van még a fog, akkor eltolhatja az egész állkapcsot, ill elég kemény gyulladást is okozhat és akkor már nem kellemes onnan kiszedni(és a gyógyulás is elég kemény, amúgy pedig pár nap és már nem is emlékszel rá;)


sok sikert:)

2010. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

már elég nagy..és szerintem ilyen is marad már jó pár éve nem nőtt semmit!!!

és nem zavar nem is fáj remélem nem járok úgy ahogy írtad

köszönöm a válaszokat

2010. okt. 23. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!