Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb. havonta bedagad a "fogam"....

Kb. havonta bedagad a "fogam". Mennyiben neheziti ez a fogorvos dolgát?

Figyelt kérdés
Alul, a hátsó fogam már elég ramaty állapotban van (szinte már csak a töve van meg). Mellette most akar kibújni a bölcsességfogam és ez miatt elég sűrűn felpuffadok. Nem merek elmenni fogorvoshoz! Félek, hogy nem hat majd az érzéstelenitő a gyulladas miatt, vagy hogy nem tudja majd simán kihúzni a fogam. Mennyire veszélyes?
2008. márc. 2. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj el fogorvoshoz, elvégre így csak nem élet az élet, hogy minot felpuffad... Nézesd meg, és ne fél, a fájdalom, ha vele jár az is csakideiglenes, és a hosszútávú problémától ment meg.
2008. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy olyan fogam ami mindíg bedagadt egy első fog olyan szinten hogy a szememig dagadt voltam.Ezt egy bizonyos baktérium okozta ,végső esetben a foghúzás segít csak.Meg fogsz könnyebbülni.Nekem nem kellett kihúzni,de sok kezelésre jártam.Ugyan ez a batérium okozta II Ramszesz halálát is ,akkor ezzel nem igen tudtak mit kezdeni.
2008. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!