Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan készül egy új nyolcas...

Hogyan készül egy új nyolcas felső híd egy sztárnak aki meg tudja fizetni az extrát?

Figyelt kérdés
Technikai a kérdés.
2011. júl. 24. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nincs foghiánya,akkor simán lecsiszolják a fogait és kap rá koronákat,amik nem porcelánból,hanem cirkóniumból készültek.ez fényben is fehér,mert nem szürke fémvázon van porcelán,ugyanis a cirkónium is fehér.nekem van egy ilyen koronám elöl,egy fog 70 ezer volt.ha van foghiánya,akkor ültetnek be titániumból műgyökeret,és arra készítenek koronát.egy fog 120-160 között van,attól függően,hogy miből van a korona rajta.nekem ilyen is van kettő.és nem vagyok sztár,csak spóroltam rá
2011. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tíz fogam van titánium gyökérrel, 1.500 000 volt, pedig én sem vagyok sztár, csak nagyon gazdag a férjem.
2011. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!