Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap lehet, hogy gyökérkezel...

Holnap lehet, hogy gyökérkezelik az egyik hátsó rágófogamat, és rettenetesen félek. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gyerekes a kérdés, de nagyon fog fájni? vagy azért túl lehet élni?:( am. magándokihoz megyek...
2009. márc. 30. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég csúnyán be volt már gyulladva, mire elkerültem dokihoz. (Én hibám, hülye voltam.) De nekem nem fájt. Nem ez volt az első fogam, amit gyökérkezeltek. Egy műtét miatt három másik gyökérkezelésen is átestem, de nekem egyik sem fájt. Sokan panaszkodnak, hogy ilyen-meg olyan rossz, de nem tudom, lehet, hogy én vagyok kiváltságos, de én nem éreztem szinte semmit.


Fel a fejjel! Túl lehet élni, ez az egy tuti! Nyugalom!

2009. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. márc. 30. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Picit csipkedd meg a karod, max. ennyire fáj, vagy még ennyire sem. Inkább a tudat, és hogy látod ami a doki kezében van, és hallod ami történik. Biztosan jól elérzéstelenítenek, ha mégis fájdalmat érzel akkor szólj az orvosnak, kapsz még egy kis szurit. Ha a szuritól félsz, kérj előtte érzéstelenítő zselét, vagy lidokaint, kinek mi van, és a tűszúrást sem fogod érezni. A gyökérkezelés után 1-2 napig fájhat a tűszúrás helye, illetve a terület ahol kezeltek, ez teljesen normális. Majd meglátod, hogy nem kell félni. ( fogorvosnál dolgozom) üdv., jobbulást!
2009. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Húhh hajrá! Nekem is nemsokára mennem kell. Egyébként nekem az anyukámnak volt gyökérkezelve ő azt mondta, hogy nem fájt. Az első válaszolótól kérdezném, hogy a begyulladt fogad sem fájt. Mármint a gyökérkezelése.
2009. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Nekem tényleg nem fájt, pedig nagyon durva volt a helyzet, ezt a doki mondta. Lehet, hogy én tényleg kiválasztott vagyok. Mondjuk én a vérvételt is alig érzem meg.
2009. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!