Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mondjam vissza az időpontomat...

Mondjam vissza az időpontomat a fogorvosnál? Ha visszamondom, milyen orvoshoz mehetek ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
Eddig nem tűnt fel, mert nem nagyon szoktam kitátani a számat, de valamiért rettenetesen fáj az állkapcsom, ha nagyra nyitom a számat. Rágáskor, fogmosáskor nem fáj, de ha úgy kinyitom, ahogy a fogorvosnál kell majd, akkor rettentesen fáj. Fogalmam sincs, hogy mi lehet, mert nem ütöttem be, nem mostak be, semmi ilyesmi nem történt, és tényleg semmi jele nincsen. Ilyen problémával milyen orvost lehet felkeresni? Fogorvost? Vagy kit? Nem is tudom, hogy elmenjek-e, mert megnézni nem fogja tudni rendesen a fogaim, mert 5 mp-nél tovább nem bírom nagyra nyitni.
2011. jún. 14. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj, feszül, de nem olyan vészesen, d einkább becsukom :DDe ha neked nagyon duvra, akkor sztem szájsebészhez, vagy fül-orr gégészhez.
2011. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen menj el a fogdokihoz, elmondod neki, hogy mi a panaszod, lehet ő tud rajtad segíteni, vagy elküld majd a megfelelő helyre!:)
2011. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

fogorvos vagy fül-orr-gégész(lehet inkább az utóbbi).

Szívesen ajánlok mindkettőből nagyon jót!

2011. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 istvan33lenart ***** válasza:
fogorvos vagy szájsebész, de semmiképp nem fül orr gégész, mivel neked az állkapocs izületed fáj , az meg a szájsebász vagy a fogorvos kompetenciája, egyébként lehet bruxizmusod van és az terheli meg az izületet
2011. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!