Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap kihuzattam 2 fogamat....

Tegnap kihuzattam 2 fogamat. Ma reggel fel voltam dagadva mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap az utolso ket fogamat kihuztam (balfelol) ma reggelre fel voltam dagadva, azelott is fajt egy kicsit es lyukas is volt mit tegyek h muljon el a dagadas
2009. márc. 18. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj fogorvoshoz mert a dagadás azt jelzi,hogy valahol gyulladásban van ami gennyet tartalmaz és azzal nem szabad játszani mert felmehet akár az agyadig is.
2009. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
S az mit jelent h felmehet az agyadig is? Sulyos dolgokat okozhat ez a feldagadas?
2009. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
menny el mihamarabb én ma megyek a dokihoz. Iszonyat fájdalmas a gennyes arc!
2009. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy felmehet az agyadig is azt jelenti hogy a genny felhúzódik az agyba és igen komoly következményei lehetnek,súlyos esetben akár halál is.
2009. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nem volt gennyes vagy ilyesmi az este kicsit fajt es ma reggel dagadtam fel s ma is folyt a helyerol a ver is
2009. márc. 18. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt olyan hogy úgy mentem a fogorvoshoz h fel volt dagadva az ígyem és persze gyulladt a fogam!mikor kihuzták sem múlt el a dagadás!elmentem a dokihoz és lekezelte joddal!és otthon kamilla teával öblögettem.2 nap múlva elmúlt .próbáld ki!
2009. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen a tanacsot de mar elmult magatol de azert a kamilla teat megprobalom mer meg van egy kicsi dagadas
2009. márc. 31. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!