Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a "gyorsfogs...

Mi a véleményetek a "gyorsfogszabályzásról"?

Figyelt kérdés

Utánanéztem és találtam pár oldalt, ami ezzel foglalkozik:

[link]

[link]


Ugyanakkor vannak olyan fogorvosi rendelők, melyek honlapján ilyen nincs:

[link]

Pedig ez egy elég modern rendelőnek tűnik, azonban mégsem olvasni ilyet a honlapon.


Légyszíves osszátok meg véleményeteket velem.


2011. máj. 16. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
kamu.. és drága :) röviden ennyi
2011. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha kicsi a baj, és csak elöl van, akkor lehet, hogy működik, nekem a két metszőfogam volt egymáson, és ezt a hibát a sima fogszabi 1 hónap alatt rendbe hozta (persze a többin még van mit dolgoznia :D )

de szerintem inkább menj biztosra egy rendes fogszabályzóval, ha már ennyi pénzt kiadsz a dologra...

2011. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hülyeség
2011. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért van fenn évekig normális fogszabályzó, mert az új helyükre mozdított fogaknak "vissza kell kötniük" hogy stabilak legyenek, lehet hogy ez a gyors fogszabályzó gyorsan szép fogakat csinál, csak nem biztos, hogy tartósat ugyanis visszamozdulhatnak a fogak + nagyon drága
2011. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olyan, mint 3 hét alatt lefogyni. Van egy ütem amiben a tested (így a fogaid is) képesek alakulni. Ha nem akarod kidobni a pénzed, szerintem nem pazarlod ilyenre.
2011. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!