Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezzel a krémmel fehérebbek...

Ezzel a krémmel fehérebbek lesznek a fogaim? És honnan tudnék venni? Müllerben vagy Rossmannban van?

Figyelt kérdés

[link]

Netről nem szeretnék rendelni, csak élőben vásárolni..

És használ, tehát fehéríti a fogakat?

Köszönöm a válaszokat :)


2011. máj. 11. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Rossmanban vagy pedig gyógynövényes boltban de gyógyszertárban is kaphatsz hasonló terméket vény nélkül és nem is olyan drágák,de a fogorvos is csinál fogfehérítést!

21/N

2011. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

ilyesmi készítményt szeretnék venni, mert sárgák a fogaim, de pénzem meg csak erre lenne, egy fehérítés azért kicsit drága, meg amúgy is még csak 14 vagyok :P

2011. máj. 11. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg a gyogyszertarban, hogy mennyiert adnak 3%os hidrogen peroxidot (H2O2).

Ha mondjuk egy liter olcsobb, mint ez a termek, akkor inkabb vedd meg azt.

En evek ota oblogetek 3%os hidrogen peroxiddal (H2O2), es mikor talalkoztam egy regi baratnommel, felkialltott, hogy te jo eg, mitol ilyen csillogoak a fogaid. Ugyanis a hidrogen peroxid, amellett, hogy fertotlenit, feherit is!

Annyire kifeheredtek a fogaim, hogy egy regi elso tomest ki kellett csereltetnem, mert a fog kifeheredett, a tomes pedig maradt szurke. A fogorvos is azt mondta, hogy a H2O2 hatasos es nem karos (csak ne nyeld le), es megallapitotta, hogy a fogaim elertek termeszetes feherseguk csucsat :)


Azota szintfentartas miatt heti 2x 3x oblogetek csak, esti fogmosas utan es meg mindig csodaszepek :)


Ui: annyira feherit, hogy pl a mosogepbe is szoktam a feher ruhakhoz onteni fel litert es jobb mint a hipo!

2011. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló:

köszönöm :)

lehet, hogy veszek majd azt, amit írtál :) eddig nem is tudtam ilyenről :P

2011. máj. 12. 21:10
 5/8 anonim válasza:
Nehogy kipróbáld, komolyan! :o :S
2011. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehogy kipróbáld, komolyan! :o :S --- van valami tudomanyos alapja, szemelyes tapasztalata a kijelentesednek, vagy csak "hallottal valamit, valahonnal" es ezert nyilatkozol?


Szemely szerint tobb mint egy eve hasznalom a hidrogen peroxidot. Oblogetem a szamat vele, amitol feherebbek lettek a fogaim, a fogorvosom megnyugtatott, hogy semmi karos hatasa nincs.

A mosasnal a feher ruhakhoz teszek es szemmel lathatoan feherebbek lesznek a cuccok.

A tetves novenyemet bespricceltem vele, raktam az ontozovizebe egy kis kupakkal, a noveny "meggyogyult" es zoldebbek a levelei.

A szuleim a mufogsorukat ebben aztatjak, es szerintuk jobb, mint a tablettas izek.

A mukormos ismerosom a szerszamait fertotleniti benne ket kezeles kozott.

A baratnom a kozmetikai cuccait mielott az arcahoz nyulna vele.


Eddig SOHA SENKI nem jelzett vissza semmilyen negativ, karos, artalmas tapasztalattal.


Akkor miert ne probalhatna ki?? Lenyelni persze nem kell.

2011. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ühüm, hallottam egyet s mást... Én a világért nem akarok itt veszekedni, de ez nem véletlenül egy olyan vegyület amit kozmetikusok, fogORVOSOK használnak és még a ruhamosásnál is hasznát veszed... igen, rövid távon elhiszem, hogy hatásos, sőt, ki ne akarna ragyogó fogakat...? Ha jól értem, 1 éve használod a szert. De ha heti rendszerességgel öblögetsz vele, hiába nem nyeled le, pár év múlva teljesen tönkre mehet a szájüreged. Ha valóban fogorvos ajánlotta, akkor végképp nem értek semmit, mert a saját fogorvosom mesélt nekem erről a módszerről és mondta hogy semmiképp ne kísérletezzek vele. Elhiszem, hogy Te is jót akarsz, de ez elég komoly dolog akár súlyos következményekkel...és hogyha ennyire egyszerűen meg lehetne szerezni ezt, a patikában mindenki számára elérhető, olcsó oldatot, és ennyin múlna a fogak fehérsége, gondolod, hogy foglalkozna még bárki a lézeres megoldással, ami súlyos tízezrekbe kerül? Nem hiszem... Szerintem bízzuk az orvosokra, ők tanulták ezeket sok éven át, ők tudják a legjobban, milyen folyamatok játszódnak le az egyes szerek hatására stb...

Egyébként nem, semmi tudományos alap. Szintén, mint neked: amit hallottam, csak azt írtam le...

2011. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Veszekedni senki nem akar, de sajnos fel kell hivni az emberek figyelmet a kodositesekre, ami a mediabol jon es amit sajnos sok orvostol is hallani lehet.


Kulfoldon elek es egy liter h2o2 kabe 1 dollar. Azaz filleres dolog es meg a sarki benzinkuton is kapni. Tenyleg, most neztem, igaz kisebb kiszereles es dragabb mint az illatszerben, vagy az abc-ben, de kaphato.

A termeszetben is elofordul, ezert nem lehet levedetni. Nem lehet ilyen-olyan fantazianevekkel felcimkezni es meregdragan eladni. Ebbol nem lehet meggazdagodni. Ezert nem eri meg a fogorvosoknak ezt ajanlgatni. Inkabb azt mondja neked, fizess sulyos ezreket, amibol neki haszna van, mint hogy egy olcsobb/termeszetesebb szert ajanlana. Sajnalom, de az orvos is csak emberbol van, es szereti a penzt ugy mint barki mas.


Amugy ha megnezed a boltban a fogfeheritos szereket, szinte mindegyikben valogatas nelkul van az osszetevok kozott hidrogen peroxid.


Amiota pedig az egesz fluorid mizeriara feny derult es a fogorvosok turpissagaira, azota nem igazan bizom a feher kopenyesekben.

2011. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!