Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Huzatot kaptam. Mit csináljak?...

Huzatot kaptam. Mit csináljak? Tényleg nagyon fáj

Figyelt kérdés

A vakációban kirándulni voltunk és minden bizonnyal huzatot kaptam,fáj az egész bal felem.De a legjobban a fogam.:(Az a fogam,amelyet nemrég tömettem be,de egyszerűen annyira fáj,hogyha már az ujjammal hozzáérek vagy a másik fogammal érzem,hogy belehalok.Hogy fájhat ennyire?Már 4.napja ez van,nem használ a gyulladáscsökkentő sem.Mit csináljak?Annyira fáj,hogy egyszerűen nem bírom :(

14/L


2011. ápr. 29. 21:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom már mit csináljak,ha meleget teszek rá,akkor utána lesz a legrosszabb.Most is azt érzem,de fúú,mindjárt megőrülök :((
2011. ápr. 29. 21:15
 2/6 anonim válasza:
Menj el orvoshoz.:)
2011. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 habibi ***** válasza:
szia, kb. 3 hete én is huzatot kaptam, szintén a bal felemre és nem mentem orvoshoz...nagy hiba volt- 5 nap alatt beszedtem 3 doboz fájdalomcsillapítót (lett egy kis gyógyszertúladagolásom) és így 3 hét után is fáj még a fogam, ha hozzáérek (nekem is a fogam érzékenyebb). Menj el orvoshoz, mert áttudom érezni milyen az, és még az a jó, ha tudsz aludni 1-2 órát éjjel a fájdalomtól. Tehát menj!
2011. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de annyira félek,mert amikor betömték ezt a fogam,annyira fájt.:( tudom,hogy el kell mennem..

másképp nem tudom megszüntetni?

még egyszer egy olyan tömést nem bírok ki,de ezt a fájdalmat sem.:(

2011. ápr. 29. 21:22
 5/6 c0ltbringer válasza:
23%
Mik vagytok ti kib*szott párnák? :O
2011. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A múltkor nagy leizzadva a ventillátor élé álltam.Elképzelhető az, hogy huzatot kaphattam?-mert mintha tűvel szúrkálnának mindennütt, néha zsibbadó lázas érzés karokba ,lábszárban, arcon meg szinte mindenütt, talpamat mintha szkis tüvel szúrkálnának, már két hete, és idegesit nagyon..Vérvételen voltam, meg sima gerincröntgenen,de ott sem találtak semmit.Viszont őrjítő ez az állapot !!!!Mi lehet ez?????
2012. júl. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!