Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyatosan fáj a fülem,...

Iszonyatosan fáj a fülem, mert valószínű huzatot kapott. Mit csináljak mert már megőrülök?

Figyelt kérdés
Aludni sem tudok miatta már. A fájdalom csillapító nem segít, sót is melegítettem, de hamar kihűlt az is.
2010. aug. 15. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a drogériákban mikróban melegíthető fülpárnákat. Olyan hatása van mint a sópárnának, viszont egyszerűbb újramelegíteni. Amúgy ha nagyon fáj menj el az ügyeletre, fülcsíkot (gyógyszeres vattát) ott is tudnak bele tenni.
2010. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha már a fájdalomcsill. sem hat, akkor mindenképp ügyelet, biztos középfülgyuszi.

Férjemnek is szokott lenni, ott helyben betesznek egy antibiós tampont, meg felír fülcseppet, de 1 nap után szűnik csak a fájdalom...

Menj el most, mert nagyon gyorsan terjed, és rámehet az arcüregre is, azt akkor még dolgozni sem tudsz majd, belázasodsz, meg minden feneség...


ha nem mész, akkor meg ha van a közeledbe kövirózsa(ismered azt a növényt, ugye?), akkor annak a levét csepegtesd bele a füledbe, és melegítsd, de nem biztos, ha ilyen nagyon gáz, hogy segít...


Jobbulást!

2010. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ügyeletre menj el, és ne melegítsd nagyon
2010. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Fokhagymát bele, állítólag a legjobb.
2010. aug. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mikor kicsi voltam a szüleim fokhagymát csepegtettek bele, és annyira jó volt, hogy most fáj azóta. De nem mertem csepegtetni bele, nehogy több kárt csináljak mint hasznot.

Köszönöm a válaszokat. Irány a fülészet ma.

2010. aug. 16. 07:26
 6/9 anonim ***** válasza:

17.38 vagyok.


na, elmentél? Mi volt?

Remélem nem nyúztak meg nagyon...

Én a fokhagymát még soha nem hallottam, pedig gyógynövényes boltban dolgoztam majd 10 évet...

2010. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elmentem. Szednem kell gyulladáscsökkentőt, írt fel Cataflamot, innom kell kalcium pezsgőtablettát, és orrcsepp. Meg kent bele valami piros izét,ami jó volt mert végre tudtam aludni:)

És azt mondta hogy nem huzatot kapott, hanem van egy garatcisztám és attól gyulladt be. Majd szeptemberben műtenek vele. De nem gondoltam volna hogy attól lehet.

Köszönöm az ötleteket.

És Kedves válaszadó, köszönöm hogy érdeklődsz...jól esett:)

További jó egészséget!

2010. aug. 17. 07:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó, szegény...ez kicsit rosszul hangzik...akkor ez jobban fájhatott, mint gondolom...:-(

Hát akkor jobbulást neked, és a műtéthez sok erőt, gyógyulj meg gyorsan, szióka

2010. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Szia!
2010. aug. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!