Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Időnként felköhögök kis sárga...

Időnként felköhögök kis sárga tömör darabokat, és rettentő szaguk van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Megfázva már rég voltam (2 hónapja) és mégis előfordul, úgyhogy szerintem nincs összefüggés. Félek hogy a leheletem is átveszik ezeknek a szagát.
2009. márc. 5. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem volt régebben tüszős mandulagyulladásom mirigylázzal együtt és utánna sokszor volt begyulladva a mandulám. emiatt az orvos szerint kis "járatok" alakultak ki a mandulámnál és nekem onnan jött ki ilyen izé.tulajdonképpen szerintem az étel megy bele olyankor, de nagyon nagyon ritkán van szerencsére ilyen...
2009. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak igaza lehet, én is kiderítettem azóta, hogy ez gennyes mandula eredménye.
2009. márc. 16. 19:55
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

És az orvos mondta, hogy ez gennyes mandula gyulladás?Mivel kezelt?Elmúlt?

2009. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, én Bioparox sprayt használtam, sokat segített, de véglegesen igazságszerint magától múlt el.
2009. dec. 29. 17:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszi a választ!!
2010. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Helló kérdező! Ugyan már jó régi a kérdés,de azért leírom a választ.Mandulaköved van... kis sárga,kemény darabokban jön ki a mandulából és amíg ott van eléggé ingerli a torkot.A családban több embernek is van így sajnos tudjuk milyen rossz.A leheleted is kellemetlen lesz tőle.Ha kapar a torkod kipiszkálhatod esetleg,mert látszik mielőtt kibukik.Vagy kinyomja egy fül-orr-gégész.Többszöri fogmosás és gargalizálás segít,de nem szünik meg sajnos.Kitartás!
2021. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!