Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mozoghat a csontfogam 12 évesen?

Mozoghat a csontfogam 12 évesen?

Figyelt kérdés
Szóval fogszabályzót kaptam kb. 2 hete de valamiért amikor rágok olyan érzésem van mintha a 2 alsó első fogam egyet mozdulna. Nem tudom, hogy ez csak attól van, mert fogszabályzóm van, vagy pedig én valamit rosszul csináltam. Kissé félek is, mert nem szeretném, hogy lyuk legyen pont elől a fogam helyén. Szüleim azt mondták, hogy á semmiség nem fog kiesni csak a fogszabályzó miatt van, de én akkor se nyugszok bele. Remélem valaki tud segíteni vagy valakivel ugyanez történt... Nagyon köszönöm előre is.
2011. ápr. 21. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ez volt! nem kell megijedni, csak ugye a fogszabályzó rendezi át a fogsorodat, és ahogy állnak be a jó helyre előfordul ilyen hogy mozog, meg nekem miután levették az elején az elsők olyan furcsák voltak..mintha tényleg kiakartak volna esni, de nyugi, megvan mindegyik..;)
2011. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, tényleg nem baj, ha ezt érzed, ne aggódj, ez normális! A fogaid nincsenek bebetonozva, képesek mozogni egy picit, és a fogszabályzó most húzza őket, úgyhogy azért érzed őket mozogni.
2011. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeket! :) Mostmár nyugodt vagyok, márt azt hittem, hogy csak velem történik
2011. ápr. 22. 00:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!