Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A nyelvem hátsó szészén ilyen...

A nyelvem hátsó szészén ilyen dudorok vannak ez tesmészetes? Ugye ezek a tünetek nem valami komoly szájbetegségre vagy szájrákra utalnak?

Figyelt kérdés
?? a nyelvemen ien szürke lepedék szerüség van ami nem jön le.... ez mittől van? valamint van 1 pici pnt a nyelvem oldalán ahol fáj.... lehet h csak véletlenül elharaptam de.. nem tudom.. szerintetek mitől vannak ezek? vagy miez? összefüggenek egymással?
2009. márc. 4. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az ég világon semmi bajod nincsen,a lepedék a nyleveden attól lehet,hogy keveset iszol,a dudorok normálisak!
2009. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem.... csak azé aggodtam mert akk ezek szerint eddig is ott voltak a dudorok csak nem tűntek fel.. ne migen szoktam tükör elött tátott szájjal bámézkodni xD xD

keveset iszok?... hát végülis lehet.. akk ezentúl többet iszok.. ha nem múlnah el akkor méég írok ezügyebn.. köszike!!

2009. márc. 4. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Azok a dudorok az ízlelő bimbóid.
2009. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A leírt dolog lehet még afta is, ami a cserszömörcés szájvíz+gondos fogmosásoktól múlik el.

Ettől függetlenül javasloma fogorvos felkeresést,mert ott biztos kórismét, és szüks. esetén Vagothylos ecsetelést kapsz, amire 1-2 nap altt elmúlik az afta.

Ha esetleg orálisan érintkezel, az is okozhatja, ezért, most az abszolute ellenjavalt.

2009. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!