Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reggelente amikor felkelek...

Reggelente amikor felkelek miért érzek rossz ízt a számban?

Figyelt kérdés

Néha nagyon rossz. Mitől van?

Előre is szeretném nagyon megköszönni.


2011. márc. 25. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az jött be erre, hogy 6-7 után már nem eszem semmit, de inkább 6 után nem, és az utolsó amit eszem egy alma, vagy narancs.


Reggel így sem rossz íz, sem kellemetlen szag. Próbáld ki esetleg.

2011. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos tudna. Én is tudnék. XD

Amúgy azért, mert bürös a szád. Valszeg nem mosod elég alaposan, és jócskán marad minek bomlania az éjszaka folyamán, vagy romlik valamelyik fogad... Nézesd emg fogorvossal, meg moss alaposan fogat este, szájvízzel, fogselyemmel, ha szükséges. De akármilyen alapos az ember, reggelre akkor is valamennyire büdös a szája. :D

2011. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nagyon-nagyon alapos vagyok és fogselymet is hasunálok. Muszáj mert a fogaim hajlamosak a romlásra. De 2 hónapja voltam akkor minden rendben volt.


Azért értelmes válaszokat köszönöm.

2011. márc. 25. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:

A reggeli szájszag egy bizonyos mértékig normális. Ha tényleg ilyen alapos vagy, ahogy írod, és a fogaid is okésak, akkor nincs para. A szájíz/szag nem csak a szádban keletkezhet, hanem a napközben megevett kajától is függ.

Én ajánlom neked (ha eddig nem használtad) A Listerine szájvizet az esti fogmosás után. Nagyon jó. Tényleg tisztít és jó ízt csinál a szádban.

2011. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Listerine:

http://www.youtube.com/watch?v=R6Koj5InAqY


Én is használtam egy darabig, amíg egyszer félre nem nyeltem, és kiégette a nyelőcsövem:)

2011. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó a videó. Azt már én is megállapítottam, hogy 30 mp egy kicsit sok :) De egyébként nagyon jónak tartom. Lenyelni meg nem szabad :)
2011. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ki fogom próbálni a Listerinet.
2011. márc. 27. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!