Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj ha leveszik a fogszabályzót?

Fáj ha leveszik a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állítolag nem fáj, bár én csak most fogom megkapni. De arra gondolj, h fájna is az a kb 15-30 perc amíg leveszik, utána már semmi gondod nem lesz vele. Élved ki, hogy gyönyörű mosolyod lett és már bátran nevehetsz:)
2009. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! egyáltalán nem fáj! nekem kb. 4hónapja vették le és nem fájt! :) ja és csak 5perc volt amíg leszedték...
2009. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem fájt :D de ki lehet bírni :).
2010. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
90%
mikor leveszik nem fáj,de a feltevés utáni pár nap.Na az halál
2010. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

szia! nekem ma vették le :D

és egyáltalán nem fájt :)

2010. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem fáj csak kényelmetlen érzés. mert feszegetik és olyan mintha döngetnék a fejed:S nekem most vették le...
2010. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miután végigszenvedtem egy másfél évet vele az a fájdalom fog a legkevésbé érdekelne. Jelenleg fél éve van fent.


Életem második legszebb napja lesz a születésem után miután végre megszabadulhatok ettől a fém kalodától a számban.


Veszek egy rohadt nagy almát akkora lesz mint a fejem és élvezni fogom minden harapásomat :D:D:D:D

2010. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az se fáj, mikor azokat a hátsó gyűrűket veszik le a fogról?
2010. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem nagyon fájt. Olyan érzés volt, mintha egyesével tördelnék ki a fogaim. De kibírtam. :)
2010. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!