Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » : Este sztem lázas voltam és...

: Este sztem lázas voltam és reggelre lett egy pici hólyag a számon, hogyan tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés

Este sztem lázas voltam és reggelre lett egy pici hólyag a számon, hogyan tudnám eltüntetni?

Az a baj h délután randim lesz egy fiúval,akiért már rág oda vagyok. Biztos meg akarna csókolni,de így?

Pénzem nincs arra herpesz tapaszra amit reklámoznak,kolis vagyok. A sráccal is direkt ugy beszéltünk h sétálgatunk mert egyikünknek sincs pénze h beüljünk valahova.

Nincs vmi házi praktika amivel eltüntethetném? Látszani nem látszik,csak érezni.

ha fiút nem zavarja h ott van,hagyhatom h megcsókoljon,nem fertőző?:


2011. márc. 4. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül csókolózni az első randin ám :) - persze tudom, a hormonok.... Eltűntetni sajnos nem tudod, és igen fertőző, jobb ha így nem csókol meg a fiú, mert lehet nem örűlne ha másnap ő is herpeszes lenne...

Fogkrém egyébként jó rá, gyorsan leszárítja, esetleg jegelheted is, bár ez koliban nem hiszem, hogy megoldható...

2011. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha herpeszed van,akkor fertőző,főleg ha Ő is hajlamos rá.

Én úgy szoktam csinálni,h le jegelem és ha mázlim van akkor nem lesz nagyobb!

Ha meg Veled szeretne lenni akkor ne érdekelje a herpesz,tény zavaró tényező,de nem Te tehetsz erről!

Sok sikert a randihoz :)

20/L

2011. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha most bekenem fogkrémmel milyen gyorsan fejti ki a hatását?
2011. márc. 4. 12:39
 4/7 A kérdező kommentje:
neke amugy nem szokott ilyen herpeszem lenni,talán edigg 3 szor ha előfordult velem,h ilyen belső lázam volt,més aszámon hólyag lett
2011. márc. 4. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól még fertőző. Ha elkapja, tuti biztos, hogy ez volt az utólsó csók, inkább hagyd ki most.

A patikában nemcsak tapaszt lehet kapni, hanem kifejezetten herpeszre való gyógyszert is, sokkal olcsóbban. A fogkrémmel max. annyit érsz el, hogy jó kisebesedik.

2011. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem sebesedik ki a fogkrémtől, 3 nap alatt leszárítja... úgy látszik ez is egyénfüggő...
2011. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a neten találtam h ecettel kel kenegetn az lejjebb viszi,hát vmit segített,kis szájfénnyel el tudom takarni.

Meg majd max nem engedem h megcsókoljon

2011. márc. 4. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!