Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem a fog okozza a problémá...

Ha nem a fog okozza a problémát, akkor mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mamám "foga" évek óta fáj. Rengeteg orvoshoz elmentünk már, a szájsebészetre is, de nem láttak semmit. Se rossz fog, se íny gyulladás, se semmi.. ennek ellenére, ha eszik, de még ha beszél, vagy csak a nyálát lenyeli, akkor is úgy fáj szegénynek, hogy néha sír fájdalmában! Nagyon szeretnék Neki segíteni, mert borzasztó nézni a szenvedését, de fogalmam sincs, hogy mi lehet ez, vagy hova vigyem!

Kérek mindenkit, hogy akinek van valami értelmes ötlete, az írjon! De csak az!

Köszönöm előre is!!


2009. febr. 17. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes. Olyan nincs, hogy az egészséges fog ennyire fáj. Nekem rengeteg bajom van a fogaimmal és néha tényleg nehezen jön rá a doki a bajra. Nem lehet, hogy belülről lyukad a foga? Az rettenetesen tud fájni, mert néha eléri a lyuk az idegeket is. Kívülről csak azt látni, hogy kicsit meg van szürkülve a fog.

Ha esetleg egészen véletlenül Szombathelyen laknátok, ajánlanám az én fogorvosomat (igaz, drága, de jó). Nem tudom kiknél jártatok eddig, de egy normális orvos már megtalálta volna a bajt.

2009. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont nem hiszem, hogy a foga fáj. Egy fog nem fáj évekig, előbb-utóbb kihal az ideg, és onnantól kezdve nem fáj.

Röntgent csináltak már? Nem lehet, hogy inkább az állkapoccsal lehet valami?

2009. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy fogról van szó?


Mert nekem is fáj MIND évek óta, pedig egyik se rossz. Nekem azt mondták az ideg. Tehát a stressz miatt. De rettenetes, és erre nem hat semmilyen fájdalomcsillapító. Alig van már étel, ital amit fogyaszthatok, mert pl. savanyútól fáj meg keményebb ételeket se tudok mindig megenni stb. Pedig én nagyon fiatal vagyok még...

senki nem tudja mi lehet a gond.


Nekem csináltak röntgent, neki csináltak?

Esetleg nem idegeskedik sokat? Nekem erre adtak már vagy 50 féle gyógyszert, de mivel egyik sem ért semmit, feladtam. Epilepszia elleni gyógyszereket kaptam konkrétan :s


Ha neki csak egy fog, akkor összeteheti a két kezét, végső esetben foghúzás segíthet. De előtte érdemes minden lehetséges vizsgálatot elvégezni, nehogy az legyen, hogy kihúzzák aztán utána is fáj a helye...

2009. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ja és nekem mondták még, hogy lehetnek gócok... és attól is fájhat.


De nem tudom ezt hogy nézik meg, mert nekem is csak beszéltek róla, de semmit nem csináltak!

2009. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!