Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozza ezt a problémát?

Mi okozza ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, elnézést.

Elsősorban egészségügyis tagok segítségét várom.

Három hete, eddig hetente egyszer általában álmomból ébredek arra, hogy kegyetlenül begörcsöl valamelyik izmom. Annyira, hogy az első 10percbe belekönnyezek a fájdalomtól. Ha nem mozdulok meg, akkor csak érzem hogy feszül de elviselhető. De ha akár 1mm-t is mozdítok az adott részen akkor szinte elviselhetetlen a fájdalom. Aztán enyhül, de csak annyira hogy a következő kb. 1-1/2 napon nem tudok bemenni dolgozni, mert alíg bírom mozgatni az adott részt. most volt a harmadik alkalom, ésnem hiszem hogy ezt sokáig elnézik a munkahelyen. Voltam laborban (háziorvos küldött), de minden érték rendben volt (kalcium/magnézium is), és amúgy is rendszeres véradó vagyok, tehát kiderülne ha baj lenne (gondolom). Odafigyelek arra is hogy jól feküdjek, ráadásul ez mindíg máshol jelentkezik: elöször a combizmom állt be két napig, aztán a csuklyás-izmom, most pedig a karizmom. Mit csináljak? Néha már úgy fekszek le, hogy vajon ma megint erre ébredek? Mert nagyon rossz arra riadni hogy bepisilek a fájdalomtól. Vettem ettől függetlenül Magne B6-ot, és Supradynt próbálok annyit szedni amennyire nekem szükségem van (internet szerint). De ha jó volt minden értékem, akkor van értelme szedni? Nem adagolhatom túl? Mit tehetnék még?


2011. aug. 22. 20:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, ez kimaradt: 34/F
2011. aug. 22. 20:47
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, és kimaradt a "majd' " szó a bepisilek elől:S Bocsánat a hibákért, de nem könnyű így írni.
2011. aug. 22. 20:51
 3/3 anonim válasza:
régebben nekem is volt ilyen,este begörcsölt aztán amikor elmúlt kinyújtottam a lábam és megint begörcsölt aztán megint,reggel alig bírtam lábra állni ,de kb 10 perc múlva jobban voltam,nővérem szerint ásványanyaghiányban szenvedtem
2011. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!