Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon félek a fogszuritól....

Nagyon félek a fogszuritól. Nagyon fáj?

Figyelt kérdés

szuvas a fogam, és még nem tört át a lyuk.. nemtudom mit jelent aki tudja kérlek segítsen

és ha kellene szuri, akkor az fáj??? avgy milyen az?

utána nemérzek semmit? ez hogy működik???

tömni kell a fogam

nagyon félek:(


2009. febr. 13. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Maga a szúrás annyira nem, én be szoktam csukni a szemem olyankor, amikor beadják, hogy ne is lássam a tűt. Az érzéstelenítőt is fogod érezni, de nem vészes. Inkább nyugtasson az a tudat, hogy ha nem adnák be a szurit, sokkal jobban fájna a kezelés. :)
2009. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem fáj, de nem a fogba kapod, hanem az ínybe szúrják, pillanatok alatt lezsibbadsz tőle, a tömésből már semmit nem érzel. Viszont egy pici szuvas fognál még a fúrás sem fáj, max. a vége fele egy picit kellemetlen. Én töméshez sosem kérek szurit, mert inkább kibírom azt a 2-3 perc kellemetlen fúrást, mint azt, hogy legalább a kezelés után még 2 órán át el van zsibbadva a fél szám.
2009. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
nyomják a lidokaint oszt annyi ,ne fossá már.Én úgy emlékszem hogy szinte nem éreztem semmit.Tudod mi fáj?Amikor a lábadba nyomják tövig.Az iszonyú.Vagy amikor 3-szor elrontják csak azért, mert a nővér ügyetlen.Minden rendbe lesz,nyugi.
2009. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Csak hogy ellenérvet is mondjon valaki: Nem régiben voltam a fogorvosnál és a 2. metsző fogamat kellett gyökérkezelni. Nyomta az injekciót (gondolom sokat vagy gyorsan) és "kilyukadt" az ínyem és a másik oldalon folyt ki az injekció.
2009. febr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem is 2 db fogamat húzták ki kb. 1 éve fogszabályzó miatt és elég keménykezű doki csinálta aki mondhatni nem bánt jól a tűvel, fájni nem fájt de annyi érzéstelenítőt adott hogy még 4 órára rá is csorgott a nyálam.
2009. febr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
semmitneméreztem:)
2009. febr. 18. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Nolátod :)
2009. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!