Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek volt már aphta a szájába...

Andibandii kérdése:

Kinek volt már aphta a szájában? Hol? Sikerült-e végleg eltüntetni és mennyi ideig volt? Hogy nézett ki?

Figyelt kérdés
Most szerintem nekem az van,fehér hólyagok jelentek meg a torkomnál...
2011. febr. 12. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

afta, igen olyan párossával mindig és sajnos érzékeny vagyok rá 2 havonta mindig előjön, kenegetem glycosept oldattal az elmulasztja


Na de,

a torkodnál lévő fehér kis hólyagok lehetnek tüszők is, ami gyennyes mandula gyuladást, torokgyulladást tud okozni

nem kell megijedni nem olyan vészes de ha az akkor orvos


Sajnos nagyon jártas vagyok ebben a 2 betegségben, ha utóbbi akkor azzal orvoshoz kell majd menni hétfőn mert az magától nem múlik el, csak antibiotikum által

2011. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni hébe-hóba, én Tantum Verdét szoktam olyankor szopogatni, pár nap alatt elmulasztja, nélküle hetekig rakoncátlankodnak az afták a számban.
2011. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Glykoseptel elmulik.
2011. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!