Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 hete szedték le a fogkövem....

2 hete szedték le a fogkövem. Lehetséges, hogy ennyi idő alatt elkezd visszanőni? :S pedig reggel este mosom a fogam :S

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, nekem is 2 hetente lesz, bár nekem fogszabim van.

Elvileg attól van, hogy nem mossuk normálisan, de én ennél jobban már nem tudok odafigyelni rá.

2011. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De érdekes, hogy eddig 21 évig nem volt, most leszedettem és rögtön visszanő :S
2011. jan. 18. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:
De volt eddig is, csak lassanként rakodott le, megszoktad, hogy ott van. Most letisztították és azért tűnik másnak. Két hét alatt nem fog "újratermelődni", de újra kezd lerakodni. És igaza van az előttem szólónak: nagyon rossz technikával mosunk fogat. Vegyél a drogériában olyan kefét,amit a fogszabályozóhoz használnak. Úgy néz ki, mint egy miniatűr üvegmosókefe :) Azzal a fogközöket alaposabban ki lehet tisztítani. Kérdeztem a fogorvosomat, milyen fogkrémet javasol? Azt mondta, a legmezeibb is jó, csak a mosási technikát kell jól alkalmazni.
2011. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát technikásodjál ha akarsz...én minden evés után mosok fogat, mégis jelentkezik a fogkő. Anno amikor egy nap egyszer mostam fogat, évente egyszer ha leszedettem. Most, mióta fogszabit raktak minden kaja után kell mossak fogat és pár hónap alatt vissza is van jőve.
2011. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
olyan mintha kezdene begyulladni az ínyem is :S
2011. jan. 18. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!