Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyivel jobb a magánfogorvos?

Mennyivel jobb a magánfogorvos?

Figyelt kérdés

Megbízhatóbb?

Precízebb?

Nem fáj a kezelés??


légyszi tapasztalatokat.:)


2011. jan. 17. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

a nem magánnak nem érdeke, hogy szenvedjen a fogaddal: ingyen tömögesse, stb.

ezért legtöbbször kihúzza és kész.

legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

a magánnál annyi érzéstelenítőt kérsz amennyit akarsz, mert te fizetsz érte. ezért nem annyira fájdalmas :))

2011. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lyon válasza:
100%

Jobb árat fizetsz.

Nincs várakozóterem, csak időpont (pontos)

2011. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A magánorvos megdolgozik a pénzéért, minőségibb munkát végez, rászánja az időt az alapos vizsgálatra, a kezelés részleteire is (pl töméskikeverés, polírozás, akármi), mert érdeke, hogy visszatérj, hogy megbízz benne.
2011. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyikbe van kivétel!Lehet egy magándoki is sza. és lehet a nem magán meg tök lelkiismeretes.Én úgy vettem sajnos észre h akinek fizetsz az azért jobban odafigyel rád.

Az időpontokat jobban betartja,több időt szán rád és ezáltal jobba dolgozik.Ahoz akihez tartozol valoszinü sokan járnak így nagy a zsúfoltság emiatt sietnek h kész legyenek.

A szuri dolog meg olyan hogy ot az orvos ha ügyes és jol ad szurit akkor mindegy h magán doki vagy sem.De húzásnál is ez van h valaki nagyon jól húz valaki meg folyton beletöri a fogat,ez nem magán-nem magán orvostol függ.

Azért ha az ember megtehetoi érdemes ldozni rá és egy jó magánhoz járni,mert a fog azért nem tréfa és annál nem mindegy hogy elszúrja e doki vagy sem.

2011. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Több ideje van egy betegre,/nem 10 perc/meghallgatja a problémáidat, kedves hozzád,instrukciókat ad, /hogyan mossál fogat,hogyan használd a fogselymet/elmondja részletesen, és érthetően, mit csinálj, és mit ne a foghúzás után, a tömések után, stb., felkészít az elkövetkezendő fájdalomra, nem csak neked esik, mivel van ideje, szebben és jobban dolgozik. Nem kell órákat várnod a váróban, mert időpontra rendel be. Hírtelen ennyi jutott eszembe
2011. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell félnem hogy fájni fog?
2011. jan. 17. 21:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félned ! ha fáj, csak annyit mondasz, hogy kérsz még érzéstelenítőt. és már adja is :)
2011. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A magándoki a hírnevéért dolgozik. Azzal meg nem értek egyet, hogy az injekció meg a húzás nem függ attól, hogy magán-e vagy nem. De igenis függ, mivel a magán jobban odafigyel és nem "jól van így is" logikával dolgozik.

A jó fogorvos tudja, hogy hamar elterjed a hírneve, az tőle függ, hogy jó vagy rossz.

2011. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem kitörte az egyik fogamat :D úgyh itt is vannak szerintem jócskán kivételek. Én azthittem h fúú magán akkor odafigyel meg kedves,de áá a kedvesség az oké meg a jó légkör,de csak kitörte a fogamat,és el sem akarta ismerni :D
2011. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát mindenhol vannak parasztok. Attól, hogy magán még nem azt jelenti, hogy jó tündér.

Amúgy híreszteld el, akinek csak lehet, hogy veled mit csinált...legközelebb a haverod meggondolja, hogy odamenjen-e.

2011. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!