Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájpenészre házilag, van...

Szájpenészre házilag, van valami gyógyír? Illetve szájpenészem van?

Figyelt kérdés

szilveszterkor sikeresen sikerült elkapnom valamelyik ismerősömtől (poharába ittam) után szájpenészt. az ajkam belső felén fehér színű kis hólyag van illetve a nyelvemen 2-3 helyen ugyan így.

Mit tudnék tenni ellene? alig van szabadidőm, és már 4 napja szenvedek emiatt. enni se nagyon tudok, eléggé fáj.

orvoshoz maximum jövőhéten tudnék menni, addigra lehet rosszabb lesz ezért kéne segítség.


2011. jan. 5. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor a cserszömörcés szájvizet javasolom, nekem rendbe szokta hozni.
2011. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
glicerin borax es a rozsamez ugyan az, az afta nem megy ra a fogakra, ez nekem szajpenesz-gyanu (raadasul irtad is, hogy egyszer mar kellett hasznalni)
2011. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
a afta elmúlt, de az ínyemmel valami van. végig fáj, és berepedt vékonyan, a fogam tövénél mintha vérezne és kicsit elvált volna a fogtól. szörnyen fáj, még evésnél is. fogalmam sincs mi lehet a baj :( az afta közben jött elő..
2011. jan. 9. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!