Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudnék ezellen tenni?

Mit tudnék ezellen tenni?

Figyelt kérdés
Fogzománc lekopásra gyanakrszok, nyomásra eszméletlenül fáj az első metszőfogam mikor hozzá ér valami szószerint lever a víz nagyon fáj fájdalom csillapíttó nem hat. Mivel tudnám enyhítteni a fájdalmam? milyen fogkrémet vegyek h újra jó legyen a zománc?
2011. jan. 5. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hogy csak megfázott ebben a nagy hidegben?
2011. jan. 5. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lyukas a fogad? Miért gyanakszol zománc lekopásra?
2011. jan. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmex fogkrémet használj, nekem külső ragasztott fogszabályzó leszedése után ezt kellett használnom, de bevált. az is lehet, hogy csak megrepedt a fogzománc, vagy esetleg a fogad is... Menj el fogorvoshoz, hátha baj van.
2011. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a fogam már bevan tömve. Hogy belülről lyukas e azt nem tudom, de semmiféle olyan elszineződést nem látok ami arra utalna. Az az érdekes hogy akkor jobban fáj mikor a nyelvemmel a fog felszínét a bal oldalról a jobb oldal felé húzom. Mit tehetnéK?
2011. jan. 6. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy orvossal. Jobb ötletem nincs.
2011. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az lesz ha nem múlik el :( de még bízok benne:P köszönöm a válaszotad és a segítséged:)
2011. jan. 6. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!