Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemnő a szakállam, mit lehetne...

Nemnő a szakállam, mit lehetne tenni ezellen? (28/F)

Figyelt kérdés
28éves férfi vagyok,és van ez a dolog hogy nemnő a szakállam...már nagyon irritáló. Persze 1-2 szál épp látszik az államon, de ezen kivűl semmi. Mindig is szerettem volna szakállt növeszteni, de most jutottam el arra a pontra hogy ezigy nemmehet tovább. Tudom ennek genetikai okai is lehetnek,és a családban ilyen még senkinek nemvolt. Valamilyen módszer csak létezhet erre,érdekelne bármilyen megoldás,ha kell szedek bármilyen hormontablettát is! Van valakinek bármi javaslata,ötlete,vagy egyáltalán hovatudnék ezzel fordulni segitségért?Meg egyáltalán érdemes e?
2010. ápr. 21. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Tudod, milyen xar minden nap borotválkozni?!
2010. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj igen! Ez pont kifelejtettem az írásombol, h tudom h sokan fogják mondani hogy nemvesztek vele sokat, de viszont ez nekem egyáltalán nemlenne hátrány,csak jussak már el addig egyáltalán:)
2010. ápr. 21. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
En mindig azt hallottam,hogy a tinédzserek mindennap borotvàlkoznak,ha nincs, ha van szõr és talàn ezzel beindul a szõrzet kinövés.
2010. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha ilyen barátom lenne, nagyon rossz, amikor bök a borosta, a szakáll meg kifejezetten nem tetszik... :-)

25/N

2010. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kezd el borotválni és akkor erősödni fog a szőrzet(ami most nem látható csak 1 picit annyira pihe-puha:)) És akkor utánna látható lesz! És jöhet a mindenapi borotválkozás! :D:D
2010. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!