Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csak az egyik oldalon...

Miért csak az egyik oldalon nő a szakállam? :D

Figyelt kérdés

Már 16 éves vagy,és még mindíg csak a jobb odlalon nő a pajeszom :S a bal oldalon is nő de nagyon lassan,és kicsi a szőr :S mi lehet a baj ? :S

köszi előre is :D


2010. jún. 20. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudtad, hogy már 16 éves vagyok? :o
2010. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

mivan? XD

én is 16 vagyk :D

2010. jún. 20. 14:23
 3/10 anonim válasza:
51%
Szerintem borotváld le... milyen már az amikor szakállad van 16 évesen? Haveromnak is nő, de ős is borotválja. Egyáltalán nem áll jól ilyen korban. Nem férfias, nem menő. Nekem is nő, ja és 11éves koromtól már pehelybajusz is nagyon sűrű volt nekem, de leborováltam mert nevetségesen állt. Ne törődj még ezze lszerintem.
2010. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát szerintem tök buli,és az túllzás hogy szakáll inkább ilyen pajesz féleség :D de azért még nem akkora,csak azért mégis hogy nézz ki hogy egyik oldalon levan nyírva másikonm eg lóf*sz sincs :Dxd
2010. jún. 20. 14:59
 5/10 A kérdező kommentje:
vagyok* elírtam a kérdésbe :DXD
2010. jún. 20. 14:59
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok, azért írtam, hogy honnan tudtad, mert azt írtad, hogy "már 16 éves vagy". :D


Amúgy tényleg 16 éves vagyok, én borotválom rendesen mindenhol (arc, bajusz, nyaknál amennyi van), és azóta megerősödött, amióta vágom. Ha te is levágnád, akkor szerintem előbb-utóbb neked is megerősödne, és nőne is.

Csak ezzel az a baj, hogyha egyszer elkezded vágni, akkor utána mindig kell... de ezt végülis muszáj egyszer elkezdeni, evvel jár, hogy férfiak vagyuk. xD És pl. nekem sokkal jobb levágva, minthogy azelőtt egy-egy helyen nagy szőrszálak lógtak. :D


Jah, és ha levágod, szerintem szerezz be egy borotvagépet, mert avval sokkal könyebb, és szárazon is meg lehet oldani, nem kell hab. :) Csak utána egy kis arcszesz, és kész is. Sokkal praktikusabb. :P


16/F

2010. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ember én több mint 1,5 éve renszeresen borotvállkozok xD hetente 2x :Dbocsi én voltam a hülye :D:D és nem erősödik hiába borotvállom :S
2010. jún. 20. 16:35
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem vmiféle börbetegség lehet, mutasd meg egy kozmetikusnak
2010. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
77%
Adja az isten, hogy ez legyen a legnagyobb problémád :)Borotválkozz , és várd be a másik részt ;)
2010. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vess egy pillantást az arcod azon felére ahol nem nő a szakállod ha bármilyen hasonlóságot vélsz felfedezni ezzel a képpel összevetve akkor teljesen normális és megnyugodhatsz:


[link]

2010. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!