Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig tart egy foghúzás...

Mennyi ideig tart egy foghúzás, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
nekem csak két rossz fogam van,de azokat ki kell húzatni mert annyira rosszak.Az egyikből kevés látszik ki alul van ,a másik felül leghátul.Szerintetek mennyire lesz vészes? Egyik sem fáj,remélem nem is fog mert kedden megyek dokihoz.
2010. dec. 30. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pár hete 2 fogamat is húzták.Egyiket hét elején , másikat hét végén.Tudni kell rólam hogy rohadt beszari vagyok ha fogorvosról van szó.De!Egyik fogam bölcsesség fog volt, simán kikapta a doki.Egy kb. 2 másodperces hirtelen fájdalom volt, de utána semmi.Úgy szóltak rám hogy készen van mehetek.A másik fogam is kint volt 1 perc alatt.Nem mondom hogy tök jó érzés, de inkább kellemetlen és nem fájó.
2010. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem még anno a tejfogamat húzták ki kora tinikoromban (egyébként nekem nagyon későn váltottak át a fogaim és volt mindegyiknek egy kis gyökerecskéje, tehát még jobban fájt).. a csont még fájdalmasabb lehet

vagy 1-2 injekciót kapsz az ínyedbe vagy kérj spray-t.. amúgy maga a kihúzás 5másodperc, de fájdalmaska még így elzsibbasztva is

{am számomra ítéletidő volt, amíg vátuk hogy hasson az injekció:/}

2010. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 yuda ***** válasza:

Ha rendesen meg tudja fogni,akkor másodpercek -ahogy írták is,még csodálkozni is fogsz,hogy már kész.


Az orvosnak is az az érdeke,ne törje bele,mert azzal csak neki van gondja,tehát mindent elkövet,hogy azonnal sikerüljön és nem valószínű,hogy bármit is éreznél.

2010. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na azért ezzel nem értek egyet.nem elijeszteni akarlak,de nem csak jó tapasztalatok vannak.nekem sajnos sokat húztak már,és felül már műfogam van 13 éve,de én sokat szenvedtem velük,volt amit kikaptak,de volt amit nehezen,1 órás küzdelem is volt.és volt amit beletört a doki,és a Rókus kórházba átküldtek a szájsebészetre,hogy kivéssék.na az maga a borzalom volt.és az sem igaz hogy az injekció nem fáj,mert nekem mindíg fáj.és kb 3-4 helyre is beszúrnak.legutóbb az ügyeleten húztak egyet Pesten,azt hittem be---ok.15 percig kínlódott vele a dokinő mire kijött,és végig éreztem,na jó de az be volt gyulladva.na de ez attól is függ,hogy milyenek a foggyökereid.
2011. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!