Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört az első két fogam....

Letört az első két fogam. Hogy lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Koronát nem nagyon szeretnék, és kb mennyibe kerülne. Nagyon fáj? 15/L

Ja... és a gyökérkezelés mennyire fájdalmas?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2010. dec. 8. 16:45
 1/8 anonim válasza:
attól függ mennyire tört le.. nekem is letölt de nekem csak az első két fogam fele.Kaptam 2 (szerintem) fém szálat bele amitöl még jobban tart. Nekem felépítették, olyan anyaggal mint a fehér tömés. Jól szolgál, habár nagyon vigyázni kell rá.menj el minnél elöbb dokihoz, nem fog fájni, de kérj érzésteleítőt.:)
2010. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
még lemaradt.. a korona az olyan 20000Huf 1 fogra.. ez a tömés szerű dolog ez olyan 5000-10000Ft. de elvileg a házi fogorvosod, akihez tartozol ingyen megcsinálja
2010. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
úristen :O nem fájt???? mármint amikor letört..?!?!
2010. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kb a fele tört le... voltam már hétfőn fogorvosnál, ma reggel kellett vissza mennem. másodjára tett bele ilyen fehér tömés szerűt, de ez kiesik..direkt.. hétfőn kell röngenre mennem, kedden vissza fogorvoshoz.... gyökérkezelni akarja... mennyire fájdalmas ez? amugy nagyon fájt mikor letört
2010. dec. 10. 09:30
 5/8 anonim ***** válasza:
uuuh szegéény..:S hogy törted le?
2010. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meglöktek, és ráharaptam a vascsőre.
2010. dec. 17. 14:35
 7/8 anonim válasza:
...Érdekes... Nekem is igy tört ki. megfejeltem egy vasrudat.. de nekem nem tökölnek vele ennyi. amugy meg szerintem ne hagyd hogy gyökérkezelje. Szerintem, menj egy egy másik dokihoz és ha Ő is azt mondja hogy kell akkor engedd csak. nekem nem csináltak semmi ilyet. megcsinálta egyszer, és 9 éve jó. igaz az elmúlt évekbe kicsit szarakodott mert tört le belöle, de nekem nem gyökérkezelte és nem szórakozott hogy tömést tesz aminek ki kell esni. Bocsika, de hülye lehet a doki. szerintem...
2010. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a gyökér kezelés nem fájdalmas nekem 9 évesen tört le az első kettő és azt is gyökérkezelték az érzéstelenítő fáj de utána már csak azt érzed hogy matat a szádba nyugodj meg ha én 9 évesen kibirtam te is kifogod.13/L
2011. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!