Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csúnya ha egy lánynak fogszabá...

Csúnya ha egy lánynak fogszabályzója van?

Figyelt kérdés
15/L vok és most lesz először fogszabim és kicsit tartok tőle hogy kigúnyolnak érte... :/
2010. nov. 30. 19:20
 1/6 gfero ***** válasza:
szerintem nem
2010. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A fogszabályzó miatt semmiképp, hiszen az a későbbi szépségedet szolgálja.

A "vok" miatt annál inkább...

2010. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
*vagyok .. így jobb??
2010. nov. 30. 19:36
 4/6 Kondor Judit ***** válasza:
A lányomnak 2.5 éve van fent a felső fogsorán az alsón meg 1 éve,régebben nem kért színes gyűrűket a fogára de most már azt kér,nekem is tetszik a színes gumik a fogán.Javasoltam neki,hogy vegyesen kérje nem tom megtennék-e.Ne aggódj nagyon sok mindenkinek van már fogszabályzója,aki meg gúnyolna azt sz... már le.Az a lényeg,hogy helyre álljon a fogsorod.Kitartást.
2010. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

OFFTOPIC:

A kérdező kommentje:

"*vagyok .. így jobb??"


Igen, sokkal jobb és szebb. Képzeld el, milyen lenne a bibliai mondás ebben a stílusban: vok aki vok:) (Eszembe jut még a wok, wooki..:)

Itt rengeteg hely van rá, hogy szabatosan, érthetően fejezzük ki gondolatainkat, nem SMS-t írunk, MSN-ezünk, táviratozunk:) Félre ne értsd, nem "kioktatásnak" szánom, ez az én véleményem (bár erre a "vok"-ra igen sokan harapnak itt:)


ONTOPIC: örülök, hogy foglalkoztat a szépséged és hajlandó vagy elég hosszú távon is kényelmetlenséget vállalni a szép fogsorod érdekében. Abszolút lényegtelen, ki miképpen vélekedik a felhelyezett eszközről, nehogy az ettől való félelem befolyásolja a jó döntésedet. Ha szép lesz az eredmény, egész lényedre, lelkivilágodra jótékonyan hat ki, sokkal magabiztosabb lehetsz. A női arc legszebb éke egy szép fogsor. Sok sikert és kitartást kívánok hozzá.

2010. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a támogatást :D :))
2010. dec. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!