Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Más is tapasztalt ilyet...

Más is tapasztalt ilyet gyulladt bölcsességfoggal?

Figyelt kérdés
Be van gyulladva az egyik alsó bölcsességfogam, nem tudja teljesen áttörni az ínyt. A fogorvos azt mondta, hogy ki fog jönni. Addig is mossam és rágjak vele. Na hát ezeknél kb. csillagokat látok a fájdalomtól. Ráadásul valami gennyszerű lepedék is van a seben...ha esetleg valaki tapasztalt hasonlót, ez így rendben van?

tegnapelőtt 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdező rendesen ki tudod nyitni a szád? Ha nem tőri át, bizony szájzárat okozhat :(
tegnapelőtt 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leégették az ínyem. Hiába mostam öblítettem, figyeltem a higiéniára szinte minden hónapban vagy minden második hónapban begyulladtam és minden alkalommal majdnem szájzárat kaptam.

Menj szájsebészetre.

tegnapelőtt 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A számat ki tudom nyitni rendesen, de olyankor is fájdalmat érzek a gyulladt fogamnál.

Pénteken voltam fogorvosnál, akkor még ilyen gennyes dolog nem volt rajta.

Antibiotikumot szedek péntek óta, annak nem kellene már használnia?

tegnapelőtt 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pericoronitis. Vagy a doki kipucolja a gennyet, vagy ha elég fakír vagy, kinyomod magadnak.

Nekem már ilyen is, olyan is volt.

A végén mégis a szájsebész szedte ki a kis drágát.

Jobbulást!

tegnapelőtt 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


És erre a pericoronitisre hatásos az antibiotikum?

tegnapelőtt 17:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!