Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg gáz hogy hiányzik a...

Tényleg gáz hogy hiányzik a 14es fogam ? (Jobb felső első rágofog)

Figyelt kérdés
Pár napja huzták mert a gyoker kezeles sem segitett mar, és ha mosolygok latszik.. anyukam azzal nyugtatt hogy osszebb huzodik az inyem es nem fog annyira latszani.. ez igaz? Vagy csak ezzel nyugtat? 17L
tegnapelőtt 10:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

őszintén szólva nem tudom hogy juthattál el idáig, nekem is tiszta roncs volt már az egyik első fogam 15 évesen, de anyám elvitt, megcsináltattuk. Persze a fogorvosok is jobban odafigyeltek az emberre régen. Menj el valami tanácsadóhoz, mit javasol. Implantátumot vagy azonnal kell húzás után a helyére, vagy fél évet kell várni hogy csontosodjon, és utána a csontba. Az izületeid azonban tönkremehetnek az implant után, térd vagy csípő, szóval rengeteg proteint és kalciumot kell utána enned.

Anyud nem tudom hogy lehet olyan, hogy nem gondoskodik a pótlásról. A minimum, hogy ilyenkor felkapjuk a gyerekünk, és csináltatunk neki új fogat.

tegnapelőtt 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

hát az óra ketyeg ha nem is egyből de szép lassan megindulnak a fogaid, szoval nézegesd az implat dokikat és kérjetek már most időpontot minél elöbbre, ha csak nem akarod hogy így maradjon ez azért nagyban befolyásolja az életed ha belegondolsz mint lelki mint kinézeti részét

nem sok az a pénz, és dolgozol amikor tudsz és lehetőséged van rá szüleid meg álljanak a talpukra és fizessék ki...

tegnapelőtt 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De nem állunk úgy anyagilag már elmondtam. Apukám rokkant, anyukám meg egyedul tart el minket.
tegnapelőtt 17:40
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja akkor érthető. Aranyosak lehettek, próbálj meg akkor valami rokonodtól előleget kérni, vagy sétáltasd a kutyáját vagy moss ki neki, csak segít neked 200 e-rel, annyiból már megvan egy implant, csak tudni kell jó helyet-dokit találni. Esetleg 10 ezret rakj félre egy jó magándokinál konzultációra, mit javasol. Addig rágj másik fogaidon, a rágástól dől be, és naponta többször rakd be az ujjaid a két fogad közé, hogy ne engedd elmozdulni befelé. Gondolj arra, hogy sok a fogszabályzós, ők sem mernek addig nagyon nevetni, amíg le nem veszik nekik. Te meg mondhatod, hogy épp csont képződik oda, utána implantátum kerül oda.
tegnapelőtt 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
*azaz ne rágj a mellette lévőkön, ne dőljenek be.
tegnapelőtt 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A nyár még belefér. Nem lesz baja az izuleteidnek az implanttol, ez nettó hülyeség.
tegnapelőtt 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyébként legközelebb ha ilyen van, érdemes valamelyik fogászati klinikara ellatogatni. Nagyon ritka, hogy ilyen idosen ne lehessen legalább gyökérkezeléssel megmenteni.
tegnapelőtt 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
adjak kölcsön?
tegnapelőtt 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Figyelj rá, hogy ne mosolyogj nagyon széles mosollyal, senkinek nem fog feltűnés. Ha csak nem hívod fel rá a figyelmet azzal a széles mosollyal ,vagy kivágott szájjal. Nekem nem volt pénz fogszabályzóra és az egyik fogam befelé nőtt, a másik takarásában van. Ha nem vigyorgok, akkor nem látszik. Tudom,hogy meg van ,bár nem látszik. Engem nem zavar már,elengedtem a témát.
tegnap 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Kedves 19es, szerintem én sem fogom megcsináltatni.. mert ki tudja mikor kerülök oda… Hiszen még gyerek vagyok.. Konzultáltam egy fogorvossal 200e. Körül van.. Ugye felénk csak a hivatalban van diákmunka ott is csak egy hónap ami 98e-t ad… már most kezdem megszokni hogy nincs.. aki szeret az meg igy is el fogad.. Ha meg már ki jártam a sulit és dolgozom, akkor majd megcsináltatom ha ugy gondolom..
tegnap 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!