Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek fülzúgása lett az...

Akinek fülzúgása lett az ultrahangos fogkőleszedőtől, mit tett utána?

Figyelt kérdés

#fogászat #fülzúgás #tinnitus #fogkőleszedő #ultrahangosfogkőleszedő
tegnapelőtt 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Tinnitus klinikára kell elvileg minél hamarabb menni, ha valakinél ilyen probléma merül fel. Egyszeri fogkőleszedéstől lett, azt gondolod?
tegnapelőtt 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, korább óta van meg (nem tudom romlott-e a mai kezeléstől). De egyébként ott mit tudnak vele csinálni, ha fogászati kezeléstől van?
tegnapelőtt 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem attól.
tegnapelőtt 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos tényező hogy mitől és mikor alakult ki. A jobb klinikákon is nagy hangsúlyt fektetnek erre, és arra, hogy milyen alapbetegség okozhatja. Több terápiás lehetőség van. Van amit ott helyben csinálnak, van amihez bérelni vagy vásárolni kell eszközt.
tegnapelőtt 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másfél éve megvan: akkor körbejártam különböző orvosokat (fül-orr-gégész, audiológus, neurológus, csináltak mri-t, vettek vért, reumatologusnál is voltam) és akkor nem tudták mit lehet vele tenni -> a nyakamra gyanakodtak, ami igaz is lehet.
tegnapelőtt 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!