Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek megéri rendelni?

Szerintetek megéri rendelni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy sajnos genetikailag nagyon gyengék a fogaim, elől az egyik fogam le tört sajnos emiatt nagyon rosszul érzem magam, azóta nem vagyok önmagam. Létezik valami megoldás erre, fogorvoson kívül? Nincs többszáz ezrem megcsináltatni. Így arra gondoltam rendelek valami biztonságos oldalról, próbálta már valaki, jó ?
tegnap 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak a fogorvos a megoldás.
tegnap 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit rendelsz?
tegnap 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hidat, vagy minek hívják azt. Hozzá kapcsolni a többifoghoz és,akkor elől pótolja ami nincs
tegnap 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. Megváltoztatása q harapás, kitudja mennyire és hogyan nyomja majd a többi fogat, hosszútávon vszinuleg több rosszat tesz, mint jót
tegnap 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs valami protetikai üzlet,akivel fel lehetne venni a kapcsolatot, és esetleg személyre szabottan hozzá jutni?
tegnap 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hányan írjuk még le, hogy nincs?
tegnap 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak a fogorvos tudja megoldani. Próbálj meg gyűjteni. Egy letört fogat fel lehet koronáztatni, nagyjából 60-80 ezer forint a korona. Ha gyökérkezelni is kell, az ingyen van sztk-ban.

Egyébként csináltass ct-t! Azt nem tudom csinálnak-e ingyen (panoráma röntgent igen) ha nem, arra mindenképpen spórolj és magánba csináltass egy ct-t, kb 30-40 ezer ft.

A ct felvételen látszik a csontozatod is és lehet azért gyengék a fogaid mert kevés csontod van.

Sajnos vannak olyan esetek hogy fertőzés kerül a csontban és szó szerint kirágja a csontot a fertőzés.

Nálam is ez a helyzet, volt egy fertőzésem és 2 helyen is egy ping-pong labda nagyságban konkrétan nincsen csont.

A fertőzést már megszüntették, de nem tudom hogy mikor lesz pénzem csontpótló műtétre mert azért sajnos fizetni kell mindenhol, nem tb támogatott.

ma 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!