Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig fájt foghúzás után a...

Meddig fájt foghúzás után a helye?(lent)

Figyelt kérdés
Kedden ki húzták az egyik gyökérkezelt rágó fogam. Baja nem volt, a bölcsesség fog miatt jutottunk erre a döntésre. Sajnos varrni kellett, a fog ketté vágása után jött csak ki, majdnem vésni kellett. Az arcom is belilult azon a ponton. A helyzet az, még mindig elegge fáj, tompa fájdalom. Flector használ de nem tudom azon élni, illetve amúgy sincs már sok sajnos. Nem látom, hogy fertőződött lenne (nem gennyes stb) úgy láttam, hogy a vérrög kialakult, fehér “hám” van még, de úgytudom az normális. Nincs kellemetlen szájszagom sem.
ma 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A bölcsifog műtétem után semennyire.


A másiknál - egy sima húzás - meg olyan jól végezték el, hogy begyulladt 4. napon a helye.

ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet akkor érdemesebb lenne visszamennem a fogorvoshoz :/

Szerencsére még nincs tapasztalatom ebben a témában, ezért is tettem fel a kérdést, nem tudtam hogy ez normális stb, de így, hogy akkor ez az 5.napja, valószínű, hogy nem. 🥲

ma 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!