Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez okozhat gondot?

Ez okozhat gondot?

Figyelt kérdés

Gyökérkezelték a fogamat még áprilisban.

Sajnos(anyagi gondok miatt) nem tudtam visszamenni újabb kezelésre.

Le is tört a fogam,illetve még lyukasabb lett,fájni(még)nem fáj.

A gyógyszeres csíkot csak most vettem ki a lyukból,nem is tudtam hogy van benne…


ma 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Jajj te! A gyökérkezelés három alkalom, ha adósságot csinálsz is vissza kell menni ilyenkor. Egy fog többet ér.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az első alkalom ki lett fizetve,nincs adósságom.A fogam bánja valóban.

Nem tehetek róla hogy nem tudok kifizetni 45000et per pillanat.

Te sem tudhatod mi okozza ezt nálam.

A kérdésem az hogy eddig (mai napig) benne volt a gyógyszercsík ez baj?

ma 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy muszáj visszamenni az orvoshoz. Lehet, hogy menthetetlenné vált, akkor ki kell húzatni. Ha menthető, akkor pedig be kell tömetni, különben befertőződhet az állkapcsod és rámegy a többi fogad is. A TB állja a foghúzást és a gyökérkezelést is, úgyhogy nem pénzkérdés a probléma megoldása.
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A TB a foghúzást állja,a gyökérkezelés pénzbe kerül nálunk.

Sőt még mielőtt bármit csináltak volna tb alapon rögtenre is elküldtek szintén pénzért.

Mindenképp keresek orvost,de mint írtam a mi körzetink alapból csak húz,azt is úgy hogy korábban már szájsebészeten kötöttem ki.

ma 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az adósságot úgy értettem, hogy kölcsön kérsz valakitől. A doki nyilván nem ad hitelt, de esetleg részletfizetést igen.
ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!