Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a makkom ha hozzáérek....

Fáj a makkom ha hozzáérek. Okozhat ez még gondot?

Figyelt kérdés

Ha lankadt állapotban hátrahúzom a fitymám és hozzáérek, akkor amolyan csípős érzés fog el ott. Ez mindenkinek így van, mivel a makk elvégre hús, amit nem borít ellenállóbb bőr, ha hátrahúzzuk a fitymát. Merev állapotban még sohasem értem hozzá. (Erekció közben nem jön hátra a fitymám, akkor is hátra kell húznom) Nem szoktam verni, amikor a csajommal vagyok, többnyire akkor áll fel. Ilyenkor pedig nem szoktam nézegetni.

Ja és ha esetleg merev állapotban is fájdalmas lenne kicsit, de szex közben már nem, (Szerintem akkor a hév miatt nem érezném) az óvszert hogyan kell rá felhúzni úgy, hogy ne legyen fájdalmas?

16/F


2012. okt. 18. 18:56
 1/6 szamo77db ***** válasza:
A fájdalom mindig valami rossznak a jelzése. Kilyukad a fogad: fáj. Begyullad a mandulád: fáj. Jelzi, hogy ott valami nem OK. Utálok orvoshoz járni, most mégis azt mondom neked, mutasd meg bőrgyógyásznak. Ne találgassunk, hogy mi lehet. Az orvos tudni fogja. És ha rendeződik ez a problémád, te is megnyugszol!
2012. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Részleges fitymaszűkületed van! A makkod azért fáj, mert nincs szoktatva a külvilághoz, mivel bőr borítja és nehezen jön hátra, merev állapotban pedig sehogy sem. Irány a doki, urulógus majd az megmondja, hogy mi lesz. Lehet körülfognak metélni, vagy végeznek egy kis bemetszést. De az is lehet, hogy melegvízben ha "edzed" hátra jön. De mindenképpen szólj a szüleidnek és mennyetek el az urulógiára! Ott legyél "férfi" ne a barátnődnél. Egyébként ha nem kezeled akár gyulladás is lehet, a felgyülemlő szmegma miatt (túrós izé).

Kitartás!

2012. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Épp most csináltam magamnak merevedést :) Hátra jón most is, és nem is fáj annyira. Igazad van abban, hogy kiskoromban nem sűrűn húzogattam. A tanácsodat olvasva fontolgatom, hogy éjjelre hátra húzva hagyom, hogy edződjön. Ha nem, akkor tényleg irány a doki XDD
2012. okt. 18. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogyatékos moderátorok! -Fogak, szájápolás

GRAT! Ha már bejelentették a kérdést, legalább a -Férfiak egészségéhez rakták volna.

Ja igen még valami. Elég ha csak recska közben tapogatod és hozzáérsz, a lényeg, hogy szoktasd. Egyébként nekem is hasonló volt a problémám (érzékeny makk) de már megoldódott. A Te módszered is jó, sok sikert!

14/F

2012. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

plcsubi: attól, hogy nem jön hátra magától neki a fitymája, amikor merev, abból bizony semmilyen szinten nem következik, hogy fitymaszűkülete volna :) Ne ijesztgessük már feleslegesen szerencsétlen kérdezőt.


Kérdező: teljesen normális hogy érzékeny, és ha nincs semmi gond a szexszel, akkor nincs min aggódni sem! Írtad hogy megnézted, mereven is jól hátrajön, szex közben meg nem fáj – szerintem teljesen normális vagy ezen a téren :) Szex közben azért nem fáj, mert a makk nagyon érzékeny a dörzsölésre és a száraz dolgok (mint az ujjad) ha hozzáérnek, az nem kellemes neki, ellenben a barátnőd odabenn viszont sikamlós, úgyhogy ott sokkal kellemesebb a makknak a környezet.

2012. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ijezgetem. Csak előszőr azt írta, hogy mereven nem jön neki hátra, csak ernyedt állapotban. De ahogyan elnézem, már megoldódott a problémája.
2012. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!