Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogimplantátummal milyen a...

Fogimplantátummal milyen a harapás, evés, mennyire különbözik a színe a többi fogétól?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem, akiknek ki kellett húzni a fogát és az állkapocsba ezt a csavart ültették be és arra műfogat.

Sajnos úgy néz ki, elveszítem az egyik első felső metszőfogamat, mert van egy hatalmas gennyes tályog a gyökerénél.

A fogdoki adott antibiotikumot és majd kihúzza, ő említette ezt a megoldást a hagyományos, szomszéd fogak reszelése és a pótfog azokra ráhúzása helyett, de elfelejtettem és nem is volt idő nagyon kikérdezni.

Ez az egyetlen rossz fogam, mindegyik másik ép.

Az érdekelne, hogy akinek ilyen van, milyen vele enni, rendesen tud-e vele harapni, nincs-e nagyon idegentest-érzete, mennyi idő megszokni, hogyan kell tisztítani (kell-e valamilyen speciális fogkefe stb).

Van-e valami, amit utána nem szabad enni, inni? (Sajnos szeretek kávézni, de cigizni, alkoholt inni nem szoktam). Persze érdekel az is, mennyire tér el a színe a többitől (még fiatal vagyok), de az igazából már sokadlagos szempont. Lesz még utána vizsgálat gondolom, hogy alkalmas-e rá a csont stb.



szept. 14. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan mintha a sajátod lenne.
szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem fogod megbánni..ugyan nekem egy rágófogam van így pótolva, de valószínű még egy lesz...az első már 8 éve megvan..
szept. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!