Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha úgy érzem, hogy harapás...

Ha úgy érzem, hogy harapás rendellenességem van, valami segít rajta ?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és érzem, hogy valami nincs rendbe szerintem a fogkkal, ahogy egymáshoz érnek meg stb stb, valami harapás rendellenesség van az tuti csak nem tudom melyik típus, tudom a fogszabályzó lehet segít rajta de van hátul egy hiányos fogam ami ki van pótolva műfoggal, és így nem hiszem lehet fogszabályzót rá rakni a fogamra.. van esetleg valami tipp vagy ötlet ami segíteni rendbe hozni? Olyan nagy - nagy probléma nincs szerintem de szeretném ha rendbe lenne minden, vagy már késő és nem lehet semmit csinálni?

jún. 22. 00:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ez megoldódna akkor az állkapocs formám is változna picit
jún. 22. 00:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy szakembernek meg kéne néznie, hogy lehet-e, és ha igen, mivel változtatni. De nem hinném, hogy fogszabályzáson kívül van más lehetőség.
jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha van egy olyan fogam ami mű, akkor hogy rakják fel a fogszabályzót?
jún. 22. 17:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!