Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4 db cataflamtól lehet bajom?

4 db cataflamtól lehet bajom?

Figyelt kérdés

Borzasztóan fáj a fogam, gyulladás van rajta

Dalacint szedek rá, tegnap voltam dokinál

Már tegnap bevettem belőle 2db-ot, ma megvolt a 3 db

Írt fel még a doki cataflamot, hogy a fájdalom addig csillapodjon.

3x1 van adagolásnak feltüntetve, de most muszáj voltam a 4-et bevenni, így este, mert nagyon elkezdett fájni. ( a tájékoztatónán fel van tűntetve mensi fájdalmakra a napi 4, maximum)

Nem terveztem minden nap ennyit bevenni, csak amíg hat a gyulladás csökkentő...remélem holnap már fogom érezni hogy hat, soha életemben nem fájt ennyire a fogam...



szept. 13. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha nem egyszerre veszed be, akkor nem. Én sajnos nagy hülye voltam mikor begyulladt a fogam, és marékszám szedtem össze-vissza a fájdalomcsillapítókat, mert a végére már majdnem elájultam a sok gyógyszertől.
szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fogfájásra - főleg kezelés utáni fájdalomra én az Algo flex-re esküszöm. Ma már csak 400-as van recept nélkül, de a doki felír 600-ast is.

Az ibuprofén tartalmú fájdalomcsillapításnál az a tuti, ha egy kávét is bevágsz mellé mert a koffein erősíti az ibuprofént és tovabb is tart a hatása.

Lefekvés előtt azonban 8-9 órával már ne igyál kávét.


Amikor nekem nagy kezelésem volt, napi 4 algo flexet bevettem én is kávéval. De úgy kibírtam. Csak 2-3 napot kellett.

szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!