Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4 db cataflamtól lehet bajom?

4 db cataflamtól lehet bajom?

Figyelt kérdés

Borzasztóan fáj a fogam, gyulladás van rajta

Dalacint szedek rá, tegnap voltam dokinál

Már tegnap bevettem belőle 2db-ot, ma megvolt a 3 db

Írt fel még a doki cataflamot, hogy a fájdalom addig csillapodjon.

3x1 van adagolásnak feltüntetve, de most muszáj voltam a 4-et bevenni, így este, mert nagyon elkezdett fájni. ( a tájékoztatónán fel van tűntetve mensi fájdalmakra a napi 4, maximum)

Nem terveztem minden nap ennyit bevenni, csak amíg hat a gyulladás csökkentő...remélem holnap már fogom érezni hogy hat, soha életemben nem fájt ennyire a fogam...



szept. 13. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lesz tőle bajod. Az én páromnak napi 4et írt fel fogfájásra az orvos, de az neki se segített.. Egyedül a flector por vált be. Egyébként furán hangzik, de neki még a pálinka volt az, ami nagyon segített.

Egyébként a hyperol tablettás oldattal való öblögetés is fertőtlenít, csak ne nyeld le, és ilyen sötét üvegbe csináld az oldatot (már ha kipróbálod). Ezt is anno fogorvos ajánlotta, csak túlzásba sem szabad esni vele.

szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igazából kérdezte a doki hogy cataflam vagy flector, de arról azt hallottam hogy piszok erős, ezért nem mertem.

Cataflamot szedtem már de ennyit nem kellett...várom hogy elteljen pár nap és kihúzzák

szept. 13. 20:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Flectorból is napi 3-4-et be lehet venni, semmi bajod nem lesz.

Egyébként elvileg ugyanaz a hatóanyag (ebben nem vagyok biztos). A cataflam dolo 25mg/szem, a flector meg 50mg. Ezeket is kúraszerűen lehet szedni, azért belehalni nem fogsz, ha 3-4 napig beveszel belőlük a tájékoztatón leírt mennyiséget.

szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A cataflam 50 mg-os, ez az erősebb amit a doki felírt, a dolo az vény nélküli-gyengébb
szept. 13. 20:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Jah, mindegy. A lényeg, hogy ugyanolyan erős mint a flector, csak szart sem ér 🤣
szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, de egyébként létezik Diflam is, ugyanaz a hatóanyag, csak az 75 mg-os. Nekem a műtét után Cataflamból szintén 3x1-et írtak, semmit sem ért, napi 6 kellett, legalább 1 hétig folyamatosan. Jó, nem tesz jót a gyomornak, azt éreztem, de ez van.
szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én először úgy értelmeztem, hogy egyszerre vetted be a 4-et. Màr írni akartam, hogy azért ne nagyon csinálj ilyet legközelebb.


De a napi 4 az még belefér amíg a probléma meg nem oldódik véglegesen.

szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szedni kell hozzá sapv csökkentőt mert a gyomrot ki csinálja
szept. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most is fáj..kb ahogy kimegy a gyógyszer hatása, kb 5-6 óra...

Remélem mostmár a dalacin is csinálni fog valamit. A gyomromra kérek majd valamit a patikába

szept. 14. 01:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Kb 2-3 nap míg hat a Dalacin.

Legközelebb Flectort kérj inkább.

szept. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!