Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati panoráma röntgenen...

Fogászati panoráma röntgenen látnak valamit az arcüregben,mi lehet???

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nincs rossz fogam. Csak évente kell mennem fogászati röntgenre mert nyomon kell követni a bölcsesség fogaimat mert a csontban van és nézni kell hogy nem jön e lejjebb. És márciusban még nem láttak semmi foltot,most viszont szóltak hogy van valami az arcüregben. De szerintetek mi? Nem fáj semmi. Jelenleg góckutatáson vagyok,erős hajhullás miatt. Lehet e ennek a valaminek az arcüregben köze a hajhulláshoz??? Aggódom nagyon.

szept. 7. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz helyre jöttél kérdezősködni, itt nem fogsz kapni választ.
szept. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért? Egyébként 2 nappal előtte voltam fül-orr-gégészeten de kb meg sem vizsgált. Hétfőn megyek egy másik dokihoz.
szept. 7. 07:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy az a minimum, hogy feltöltöd ide a röntgent? Ha szerencsésen idetéved egy szakember, az sem fog látatlanban tippelgetni.
szept. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát azért ez a láttak ott valamit, de nem adnak semmilyen támpontot, nem igazán korrekt. Azért megmondhatta volna mire tippel. Megmondja van ott valami, aztán ennyi? Hazaküld vagy mi? Góckutatásban főleg ilyen esetben akkor minimim kellene egy arcüreg röntgen, de inkább CT.
szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Polip, daganat, cysta, krónikus arcüreg gyulladás...
szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ezen megyek most keresztül.

A ful.orr gègèsz vizsgàlaton semmit nem talált.

Elmentem ct re ott mutatta ki.

Ès a tünetenem is ugyan ez...

Góckutatàson tùl vagyok.

szept. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem adta oda a fogorvos a röntgenfelvételt. Annyit mondott hogy folyadékgyülem...
szept. 8. 07:57
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ez, nekem ilyenem volt az egyik foggyökér fölött.

szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a fül-orr-gégészeten és szóltam hogy látott valamit a fogorvos. Csináltak egy ultrahangot az arcomon és azt állítják hogy semmi nincs ott. Pedig pénteken a fogászaton én is láttam a röntgen képet. Akkor most szerintetek hova forduljak?
szept. 10. 05:37
 10/10 anonim ***** válasza:
CBCT kell csinàltatni Fül orr gégèszetit azon biztos kimutatja ha elvàltozàs van!
szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!