Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fél éve van egy lyukas fogam,...

Fél éve van egy lyukas fogam, nem voltam vele fogorvosnál, mert nem bírom a fogorvosokat, ez megmaradt bennem, akkoriban nagyon rosszúl bántak velem, és mostanra már érzem,hogy az ínnyem a fogamnál fel van dagadva, lüktet,nem fáj, be fog gyulladni?

Figyelt kérdés

aug. 21. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, annak a fognak már búcsút mondhatsz, mert minimum gyökérkezelés.


Egy dolog, egy fogorvos hogy bánt veled, másik dolog, Te hogyan bánsz magaddal.

aug. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Maganorvosok kedvesek
aug. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkor is egy tök gyulladt foggal mentél, akkor nem az orvos volt az oka, hogy akármit csinált, fájt, gyulladt fogat nem lehet érzésteleníteni, nem hat.

Itt a hülye egyértelmüen te vagy, nem a fogorvos

aug. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj fogorvoshoz, fog tudni segíteni. Ne halogasd, mert nem lesz jobb magától. Csak rászánni magad nehéz. Majd írd meg, mi volt!
aug. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki tart a fogászati kezelésektől, én is nagyon, de egyet megtanultam, sosem szabad halogatni. Nagyon megbánod később, mint ahogy a példa is mutatja. Azt még megértem, ha valaki egy rossz fog kezelését halogatja pl. 1 hétig, mert fel kell készülni rá, de fél évig? Nem is bírnám a folyamatos stressz miatt sem.
aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"mert nem bírom a fogorvosokat"

De a lüktető fogat sem bírod. Meg a fájdalmat. Mivel magától nem fog meggyógyulni, teljesen értelmetlen volt eddig is halogatni. Ha éhes vagy, egyél. Ha szomjas vagy igyál. Ha beteg fogad van, menj fogorvoshoz. Ez ilyen egyszerű. Akár tetszik ez neked, akár nem tetszik. NINCS más lehetőséged!

Végy erőt magadon, és menj fogorvoshoz!

aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!