Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha pár naponta kimarad a...

Ha pár naponta kimarad a fogmosás azzal nagyon sokat ártok a fogaimnak?

Figyelt kérdés

Világ életemben tudatos szájápoló voltam, szép, ápolt fogaim vannak, de mióta terhes vagyok instant elhányom magam ha a számba rakom a fogkefét, ha felhabzik a krém, na akkor meg tuti végem. Ilyenkor 2-3x is nekiállok, van, hogy elhányom magam közben, akkor kezdhetem is újból.

Már kezdtem azt gondolni, hogy jobb, ha amikor rosszabbul vagyok, nem mosom meg őket, csak szájvizezek, mert a hányás sem igazán tesz jót a fogaknak és nekem is elegem van belőle.

Egyébként ez az egy szituáció, amiben hányok. Mástól még nem jött elő, csak az émelygés van, de fogmosáskor képes vagyok elhányni magamat.


aug. 20. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
próbáld meg fogkrém nélkül csak kefével, legalább a lepedéket leszedni, vagy ronggyal áttörölni és használj corsodylt. Így nem lesz gyulladásod.
aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Semmi bajod nem lesz, ha néhány naponta kimarad egy fogmosás.
aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogkrém nélkül próbáld, és próbáld ki a szájzuhanyt.
aug. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Válts fogkrémet. Van jópár olyan is, ami alig habzik.
aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!