Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után ha kényelmetlen,...

Fogtömés után ha kényelmetlen, akkor hívjam vissza az orvost?

Figyelt kérdés
Meg se nézte, hogy magas lett-e. Tömés óta nagyon kényelmetlen, főleg evés közben. Olyan, mintha beleragadt volna egy csont a fogamba.

aug. 16. 06:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Magán fogorvos volt. 😅 Fogadni fog, csak egy hét múlva, mert addig nem dolgozik.
aug. 16. 20:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát de milyen magán orvos az ilyen aki nem tud egy tömést megcsinálni?...Ebbe az országba már komolyan semmin nem tudok csodálkozni...
aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt vele semmi bajom. Ő műtötte ki a bölcsesség fogaimat és nagyon ügyesen megcsinálta. Mondjuk tömni még nem tömött nekem eddig, mert előtte máshoz jártam. Ő szintén maszek volt, csak ő nem szájsebész, és miután mondta, hogy ki kéne műteni a bölcsesség fogaimat, rátaláltam a mostani fogorvosomra, és nála maradtam.
aug. 16. 21:07
 14/14 anonim ***** válasza:
41%
Azért elég szomorú, hogy csípőből az a reakció, hogy egy tömést nem tud megcsinálni… ki mondta, hogy nem tud? Fogadja a kérdezőt, csak most nyaral, joga van hozzá. Lehet csak minimálisan kell a magasságon alakítani, lehet túl szoros lett a kontaktpont és azon kell picit (tizedmilliméterek!) igazítani, azért ez igen távol van attól, hogy nem tud tömést csinálni. Látatlanban én is megmondom, hogy itt minden kommentelő csinál kisebb hibákat (habár ez nem is nevezhető annak, de egy ilyen magabiztos, mindenhez is jobban értő társaságnak ezt aztán magyarázhatja az ember), egy elírás az excel táblában, késés a rendeléssel, de hiba az is, ha nem időben mész dolgozni, mindegy mert éppen összefostad magad, vagy dugóba kerültél. Eszem megáll, hogy ebben az országba az utolsó gyári munkás bunkó is qrva okosnak hiszi magát, holott annyi esze nincs, hogy belássa, hogy azért van ilyen béna melója, azért egy büdös kis csórika, azért egy nyomorult, mert buta, mert gyenge képességű, mert eddig terjednek a kompetenciák. Én sem értem, hogy mi tart eddig, hogy a sütőmet megszereljék, hát azt az alaplapot vagy mit 5 perc cserélni, hát milyen munka ez, hogy ugyan nem értek hozzá, de én a világ közepe eldöntöttem, hogy ezt 5 perc megcsinálni, azt mégis megy a sz@rakodás, hogy rendelni kell, hát egy jobb szakember maga összerak ilyet. Ja hogy nem?
aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!