Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlanátok jó fogászati...

Ajánlanátok jó fogászati rendelőt Budapesten, ahol nem csak hírből ismerik pl. a kofferdám izolálást vagy a fogtömésnél az érintőpontokat?

Figyelt kérdés
Az ár annyira nem lényeg, de annyi rossz helyre jártam már eddig, hogy jó lenne a végleges rendelőt megtalálni.
aug. 5. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
SOTE Konzerváló Fogászati Klinika
aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem baj követem. Én is rengeteg rendelőben megfordultam eddig, de szinte csak a lehúzásra mennek.


Ahol legutóbb voltam a belvárosba rodentál. Az érzéstelenítő injekciót is sajnálták. Pedig magán rendelésen ilyet nem tapasztaltam máshol.

aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig Debrecenbe jártam az egyik legdrágább rendelőbe, de csak többet ártottak, mint használtak és kiderült a fiatal orvosok mentorprogram keretében dolgoznak ott. Pl. az első fogam betömte hátul lepattant egy darab és nem csinálták meg és most érzékeny nagyon a hátulja. Meg van egy két olyan dolog, amihez nem ártana az alaposabb kivizsgálás.
aug. 5. 23:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Kisebb rendelőkben meg se kofferdám, se ct alapján dolgozás, se érintőpont a tömésnél csak ilyen formátlan valami, mint tömés. Durva amúgy, hogy a magánrendelőknél is ilyen szórás van.
aug. 5. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
#1-essel értek egyet.
aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először a SOTE-n találkoztam kofferdammal. Előtte egy elég drága, és kedvelt budai fogorvosi rendelőbe nem, de még amikor "Orbán Viktor fogorvosánál" voltam kezelésen kb. 20 éve, nála sem. Mondjuk csak tömést csinált.
aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!