Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kecskemétén melyik az a...

Kecskemétén melyik az a fogorvos amelyik megbízható, de pénztárca barát?

Figyelt kérdés

Fogszabályozót szeretnék. Azon id gondolkoztam felkeresem az sztk-ban az iskola fogászt, ő megbízható??

(15,L)



#fogszabályzó #fogorvos #Iskola fogász
júl. 29. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát iskola fogászról sok vélemény van nekem például honapig tartott volna már csak az mire fel került volna a fogszabályzó és mondták , hogy az állításra sem tudnak fix időpontokat adni így végül Dr Szigeti Csabához mentünk a Wesselényi utcába ( frangepán udvar a Rákóczi utca mögött ) nagyon kedves és barátságos orvos én nagyon féltem , de gyorsan megnyugtatott , hogy nem lesz semmi gond első alkalom vizsgálat ez volt tavaly Októberben egy hétfői napon rá 2 hétre lett időpont , hogy fel rakja , de már szerdán hívta apàt , hogy ha rá érünk pénteken már megcsinálja . Mindig pontos fix időpontokat ad így lehet tervezni előre , és nagyon kedves nem tudom mennyibe kerül pontosan . Iskola fogászaton azt mondták , hogy 4 fogamat ki kell húzni , hogy jo legyen minden , érdes a doktorúr megmondta , hogy nem lesz egy fogam sem ki szedve és nem is lett ki szedve egyik sem nekem kerül fel a fog szabályzóval együtt fentre és lente is fogívtágító egy egy fura fém szerkezet plusz nekem 2 oldalt herbst zsanér van bent ( ezeket amennyire lehet kerülik a fogorvosok ) nekem annyira keszekuszák a fogaim és minden áll minden hogyan . Így ezeket sajnos nem lehetett elkerülni az esetemben , de mondta is a doktorúr , hogy rengeteg év után én vagyok az első akinek ilyeneket kellet fel rakni .

Őt merem ajánlani tapasztalatból .

aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!