Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után hány...

Bölcsességfog műtét után hány napig lesz feldagadva az arc?

Figyelt kérdés
Szeptemberben egy csütörtök délutánra kaptam időpontot bölcsességfog műtétre. Az a probléma, hogy az egyik csücsök belenőtt az állkapocsba, így műtét lesz. A doktornő mondta, hogy biztos, hogy fel fog dagadni az arcom. De a nagy sokkban elfelejtettem megkérdezni, hogy ez hány napig tart? A pénteket kiveszem szabadságnak, de vajon a hétfőre is szükség lesz?

júl. 29. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én 1 hétig voltam itthon táppénzen, pedig nekem csak húzták, bár kettőt(alsó/felső bölcsességfog) vállaltam egyszerre. Nővéremnek vésni kellett, ő két hétig volt otthon, első héten enni is alig tudott, szájzárat is kapott. Viszont unokatesómnak is húzták, neki kb 3-4 nap alatt helyre jött, de ő csak egyet vállalt be. Szóval sok mindentől függ. Ha műtét lesz, és mondjuk nehéz kiszedni, sokat csesztetik, nagyon durván be tud gyulladni, szóval én a helyedben nem csak egy-két nappal számolnék:/
júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szerda délután vették ki mindkettőt, hétfőn már nem látszódott a dagadás, de már vasárnap is elfogadható volt. Viszont a dagadás elmúlt a után az arcomon egy pár napig volt egy zöldes-lilás folt, mintha összevertek volna.
júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!