Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lejárt beutalóval ha időpontot...

Lejárt beutalóval ha időpontot kérek, ellátnak?

Figyelt kérdés

Eddig többször próbáltam szájsebészetre időpontot kérni, tíz esetből 1-szer vették fel a telefont… akkor azt a választ kaptam, hogy hívjam őket 2 hét múlva, mivel nem sürgős az esetem (gyökérkezelt fog eltávolítása, sikertelen gyökérkezelés miatt)… aztán 2 hét múlva olyan időpontot adott volna ami beleesett volna az írásbeli érettségikbe, majd ezt jelezve olyat, ami a szóbeli időpontok környékén lett volna… meguntam hogy a hívásaim 5%-át fogadták kb… és úgy voltam vele, le tudom az érettségit és majd kérek időpontot… időközben (már azóta bőven) le van járva a beutaló…

(A legközelebbi szájsebészet 60-80km-re van tőlem, ugyanis a hozzám közel eső városban nincs…magán fogorvos ilyen fogat kihúzhat?)

Ilyenkor fogadnának?🥹



júl. 22. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:
( a gyokerkezeles azert volt sikertelent, mert a doki az 5. atoblites utan rajott, hogy o lat valamit a foguregben… pulpa polyp vagy valami ideggocra gyanakodott, de o se tudta)
júl. 22. 21:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Őket kérdezd... amikor időpontot kérsz, kérdezd meg. Én már voltam úgy, hogy felhívtam egy orvost időpontért, és amikorra tudtak volna időpontot adni, akkor már a beutalóm 4-5 napja lejárt lett volna, de ezt akkor még telefonáláskor mondtam is, és azt mondták nem baj, az még belefér. Szerintem ha pár napja járt le, valószínűleg ellátnak, ha több hét, hónap, nem. Kérdezd meg mikor az időpontot kéred.
júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a beutaló le van járva, akkor nem látnak el az alapján, újat kell kérni. Akkor nem számít csak, ha pl. idejében kérted az időpontot és közben járt le, hiszen arról te nem tehetsz, hogy emiatt kifutottál az időből, de az időpont kérésnél érvényesnek kell lennie.
júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kedves Vezető ***** válasza:
Szájsebészeten Pesten bemész hogy fáj a fogad, ellátnak, szerintem akut fájdalomnál ez vidéken sincs másképp, csak a területi szrakodás lehet..
júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kedves Vezető ***** válasza:
De sima fogorvoshoz sem kell beutaló, felhívom, ad egy időpontot.
júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!