Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 30 évesen még van értelme...

30 évesen még van értelme fogszabályzásba kezdeni?

Figyelt kérdés

Az egész életemet megkeserítette az, hogy előrébb áll az első két fogam. Már általánosban csúfoltak nagyon csúnyán emiatt. Lett akkoriban éjszakai fogszabályzóm évekig, de sajnos nem sokat ért. Tiniként meg hülye voltam, hogy nem akartam felrakatni állandót, mert már több mint 10 éve túl lehetnék az egészen. Aztán így maradt. Nagyon durva önbizalomhiányom lett, folyton úgy érzem, kívülálló és ronda vagyok emiatt.

Eddig pénzem nem nagyon volt rá. Most viszont már lenne. Sokszor van eszemben, jó lenne belevágni, csak kicsit tartok attól, hogy most majd emiatt fognak gúnyolódni rajtam.

Van értelme ennek felnőtt korban? Segít még?



júl. 14. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Simán élhetsz még kétszer ennyi ideig is akár
júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jogos. :)

Azt viszont nem tudom mennyire hatékony még ilyen korban.

júl. 14. 07:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Felnőttként is hatékony csak drágább, mint gyerekkorban.
júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, 30 évesen még szerencsés esetben több idő van előtted, mint mögötted. Ha telik rá anyagilag, akkor nagyon is megéri.
júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg halogatod, közben már alakulhatna a szép mosolyod. Szóval vágj bele, amikor csak lehet, megéri. :)
júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok! Köszi a válaszokat! :) Akkor mindenképpen felkeresek egy fogorvost.
júl. 16. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:
5, ez pontosan így van, amióta ezen rágódok eltelt 5 év... Már 3x kész lettem volna vele :D
júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Ajj ismerős. :( Te is szeretnél belevágni?
júl. 23. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:
A főnököm 40 évesen csináltatta meg, nagyon szépek lettek a fogai. Abszolút megérte
aug. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De jó! :) Akkor úgy látszik sosem késő.
aug. 14. 09:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!